דרוש מידע מחיר למשתכן בעכו

ישראל פריי

משתמש רשום
שלום רב אני זכיתי במחיר למשתכן בעכו בשנת 2021 אשמח לשמוע מעוד שזכו שם אם יש להם פרטים האם שווה לקנות או להשקיע שם ?
וכן אם יש צפי שיזוז משהו בענין ההיתרים לבנייה

117727

משתמש חדש
שלום
ברוך השם גם אני זכיתי בעכן השבוע אחרי שאנשים ביטלו
לגבי היתרים יכול להיות שתלוי באיזה קבלן זכית אני זכיתי בשובל ולפי מה שאני יודע להם יש כבר היתרים (אולי לא על כל הדירות חלק ודאי יש) ובשובל טוענים שהם כבר התחילו לבנות!!!
בשובל הם אמרו לי כמה שעולה דירה לא במחיר משתכן של 3 חדרים ועשיתי חשבון שיוצא למטר בערך 14400 למטר
נשמע שווה לא?
ואשמח אם תגיב לי וכל מי שזכה שם לגבי אם כבר קראו לכנס זוכים ואיך זה מתקדם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה