דרוש מידע מחירי שמלות כלה -בירור

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
8-10 אל"ש
הזיה
מחיר של פיאה שאפשר ללכת איתה יום יום במשך שנים
על שמלה לערב אחד
זה נקרא להתחשב בכיס? של מי?
באמת לבעלת הסלון יש כ"כ הרבה הוצאות??
@לעת עתה בואי תפרטי זה נשמע לי מוגזםםםםםם, ואל תשכחו שכל שמלה בד"כ משכירים כמה פעמים,וגם אם זה אכן מוצדק אז שימצאו דרך להוזיל עלויות, לא חיבים סלון הכי מטורף בעולם..
גילוי נאות אני לקחתי מגמח
חשבתי לכתוב על זה מאמר אבל לא יצא לי. אולי באיזה חל"ד אשב על זה.
בינתיים לכי לבעלות סלונים תשאלי אחת אחת תקבלי תמונה יפה.
עוד נקודה, גמ"ח יכול להרויח יותר מסלון.
ואם אכתוב מאמר אציין את ההבדלים ומה הסיבה.

rivkar

משתמש מקצוען
עוד נקודה גמ"ח יכול להרויח יותר מסלון.
אם גמח יכול להרויח יותר מסלון זה רק מעלה לי את הפיוזים על העולם שלנו שגורם לכלה לסחוט עוד קצת (הרבה!) את ההורים שלה רק בשביל להגיד לחברות שהיא שכרה מ.. ולא חלילה מגמח
אחרת הסלון היה יכול לאמץ את המודל של הגמח, להוריד הוצאות ומחירים בהתאם ולכולם היתה באה הרוחה
בכל אופן תני פה כמה מילים לשבר את האוזן..

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ראיתי שמלה מטורפתתתתתתתתתת
דיאמנטי 055-679-2425
תבקשו קטלוג
לא תמצאו את השמלות שיש לה באף מקום!

מסלול מחדש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עוד נקודה, גמ"ח יכול להרויח יותר מסלון.
זה לא ריווחי? לא שווה להשקיע בזה?
אני שואלת בשביל מישהי שמתעניינת בתחום

cyp

משתמש מקצוען
כואב לי הלב על בעלות הסלונים שכדי לשרוד משכירות לכן שמלה ב-2,500.
אין לכן מושג על אילו עלויות מדובר.

שמלה אמורה להיות מושכרת בהרבה יותר ע"מ שבעלת הסלון תצא עם כסף ביד בסוף החודש.
סליחה על הבורות אבל למה שמלת כלה עולה פי 4 ו5 משמלת ערב? לפעמים זה רק עניין של צבע שונה, במיוחד שהיום כלות עושות בלי הרבה שכבות וכו'...
אולי זה אותו סיפור שאיפור ושיער לכלה עולה פי 4 משל אחותה????
גילוי נאות, השכרתי לפני 13 שנה מבריינדיס שמלה ב5000! אז זה היה המון!!!!!! היא היתה בין היקרים, אז למה היום עולה 8000? אולי קצת עלו מחירי הבדים ועדיין.... אותו סיפור של הפאות ועוד,
אישית היום מחפשת להוציא כמה שפחות, הלוואי שהכלות של היום היו מקבלות בסמינרים ערכים של פשטות, במקום תחרותיות וניקור עינים,

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סליחה על הבורות אבל למה שמלת כלה עולה פי 4 ו5 משמלת ערב? לפעמים זה רק עניין של צבע שונה, במיוחד שהיום כלות עושות בלי הרבה שכבות וכו'...
אולי זה אותו סיפור שאיפור ושיער לכלה עולה פי 4 משל אחותה????
גילוי נאות, השכרתי לפני 13 שנה מבריינדיס שמלה ב5000! אז זה היה המון!!!!!! היא היתה בין היקרים, אז למה היום עולה 8000? אולי קצת עלו מחירי הבדים ועדיין.... אותו סיפור של הפאות ועוד,
אישית היום מחפשת להוציא כמה שפחות, הלוואי שהכלות של היום היו מקבלות בסמינרים ערכים של פשטות, במקום תחרותיות וניקור עינים,
בסלונים ממש אבל ממש לא אותו הדבר.
בגמ"חים זה באמת די דומה, אבל גם שם הבלאי גבוה יותר.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה