מחבת חשמלי

גיטל א

משתמש צעיר
מה ואיך משתמים במחבת חשמלי?
אני יוצאת בבוקר לעבודה, ורוצה שהילדים יחזרו לאוכל מוכן
אנא תנו רעיונות

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עוף, או חזה עוף עם תפוחי אדמה, בצל וטיבול.
טיפה שמן ומים...

עם טיימר - בהצלחה.

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את מתכוונת למחבת חשמלי או לסיר?
מחבת חשמלי מיועד לחסוך בטיגון
סיר חשמלי - סיר בישול איטי, כשמו כן הוא. מבשל לאט, ואז את יכולה לשים בו אוכל בערב והוא יהיה מוכן בצהריים.

גיטל א

משתמש צעיר
הכוונה למחבת חשמלי,
יש לי כזה דבר, ואין לי מושג, מה עושים איתו,
רק שמעתי פעם שמי שיש לה , מאד נהנית מזה, איך?

stsh

משתמש פעיל
האמת שקיבלתי מתנה מחבת חשמלית ולא מצאתי שימוש. ניסיתי כל מיני אבל זה לא שווה את הגודל שהוא תופס בארון
העברתי להורים שלי שמכינים כל שנה בערב לביבות לדקס במרפסת כדי שהבית לא יריח מטיגון
בהצלחה:)

sari93

משתמש צעיר
הכוונה לזה?

אמא שלי משתמשת בזה המון
לטיגון שניצלים, קציצות, לביבות - במקום כמה נגלות במחבת קטנה נכנס הכל בפעם אחת,
לטיגון תפו"א (יוצא כמו תפו"א אפויים)
לבישול עוף, מפזרים הרבה בצל ומכניסים את חלקי העוף מטובלים, יוצא מצוין

קבצים מצורפים

• מחבת.PNG
    KB 14.2 · צפיות: 42

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם לאמא שלי היה את זה (מולטי שף) ובאיזהשהו שלב הוא הלך לעולמו, אבל היא ממש בירכה את הסיר הזה, כי מה לא מכינים בו, אפשר הכל, כולל הכל :)

כיף

משתמש צעיר
מי משתמשת במחבת חשמלי של Star עם מכסה זכוכית?
האם מחבת חשמלי זה דבר שימושי?
מה ההבדל בין מחבת רגילה למחבת חשמלי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה