דו"ח מותר לנסוע ללא רשיון או ת.ז???

אלחוס

משתמש חדש
זה לא קורה!
שוטרים לא עוצרים סתם אנשים שנוסעים בצורה תקינה.
אני נמצא כמה שנים טובות על הכביש.
תלוי איפה אתה נוסע איך כמה למה וכו
לרוב זה קורה בתוך העיר שעומדים בפינת רחוב ובודקים, שוב זה לא כל כך מצוי אבל לא מחייב שאם עוצרים אותך נותנים דוח , ודאי שיחפשו סיבה כדי לעצור אבל אם קרה שעצרו ורין על מה לתת דוח אז סע לחיים טובים ולשלום

כוכבה ה.

משתמש פעיל
תלוי איפה אתה נוסע איך כמה למה וכו
לרוב זה קורה בתוך העיר שעומדים בפינת רחוב ובודקים, שוב זה לא כל כך מצוי אבל לא מחייב שאם עוצרים אותך נותנים דוח , ודאי שיחפשו סיבה כדי לעצור אבל אם קרה שעצרו ורין על מה לתת דוח אז סע לחיים טובים ולשלום
נו נו, לא משהו שצריך לחשוש ממנו.

אלחוס

משתמש חדש
אין הכי נמי
סע רגוע ואף אחד לא יעצור אותך
מנסיון של צעיר שעשה שטויות נסעתי קצת [בסגי נהור ] בלי רשיון ובזמנים שנסעתי רגוע ויפה אף פעם
לא עצרו אותי אבל קצת יותר מהר או תחרויות בכביש וכדומה עצרו אותי וכל פעם היה ניסים ישתבח שמו

כוכבה ה.

משתמש פעיל
אין הכי נמי
סע רגוע ואף אחד לא יעצור אותך
מנסיון של צעיר שעשה שטויות נסעתי קצת [בסגי נהור ] בלי רשיון ובזמנים שנסעתי רגוע ויפה אף פעם
לא עצרו אותי אבל קצת יותר מהר או תחרויות בכביש וכדומה עצרו אותי וכל פעם היה ניסים ישתבח שמו
תודה רבה, זה בדיוק מה שאמרתי.

avi++

משתמש מקצוען
זה לא קורה!
שוטרים לא עוצרים סתם אנשים שנוסעים בצורה תקינה.
אני נמצא כמה שנים טובות על הכביש.
ברור שכן, מחסומי פתע, קרה לי כמה וכמה פעמים
יש לי חבר שנהג בלי רישיון ועצרה אותו משטרה (כנראה מארב או משהו) רק כי זה היה במקום שומם והם חשבו שהוא מעביר סמים
לא הייתה שום סיבה לעצור אותו

כוכבה ה.

משתמש פעיל
"רק כי זה היה במקום שומם והם חשבו שהוא מעביר סמים"
לא הבנתי בדיוק את הסיטואציה, אבל אני משתדל לא להזדמן סתם ככה למקומות של מעבירי סמים

קמארנא'ר

משתמש רשום
אני באופן קבוע נוהג ללא רישיון והחברים אומרים שאני נוהג מאוד זהיר.
(רק צריך להיות צמוד לווייז ולהימנע מחיכוך עם שוטרים וד"ל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה