מורת נהיגה מורת נהיגה בירושלים מבית ספר אור ירוק

שרה ניימן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
האם משהי מכירה ו/או למדה נהיגה אצל דורית שוקרון מבית ספר אור ירוק בירושלים?
מתארת לעצמי שעל כל מורה יש המלצות ויש ההיפך וקשה תכלס להגיע למישהי מושלמת
אז אשמח לדעת עובדות יבשות כמו: בכמה שיעורים ובכמה טסטים עברו אצלה? מה הזמינות? ואיך צורת הלימוד?
ואם יש עוד מורה מומלצת מבית ספר אור ירוק אשמח לשמוע גם.

תמר ל

משתמש חדש
את למדת קודם אצל שלמה רוסו?
לי אור ירוק הציעו במקומו את דורית שוקרון ולא הצלחתי לברר עליה

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה..
אני גם אשמח לשמוע המלצות אם משי למדה אצלה..
וגם כמה זה מחיר טוב לשיעור ב170 בירושלים..

שנא

משתמש פעיל
אני דיברתי עם מורות נהיגה בירושלים מחיר נע בין 180-200 ש"ח

רומי זית

משתמש צעיר
שלום לכולם יש לי חברה בירושלים שעכשיו לומדת נהיגה היא חיפשה משהו זול ומצאה באור ירוק חבילה הכוללת 40 שיעורים טסט פנימי ושני טסטים חיצוניים כולל תשלומי אגרה במחיר מצחיק של 5400

קורא העיתים

משתמש חדש
למורה? עם קמץ? או מורה עם חולם
כי מורה אישה עולה אצלהם 6500 ל35 שיעורים זה מה שאני עשיתי וממש מתחרטת כי אחרת הייתי מתחפפת מזמן למורה גבר במעלה אדומים ...
ובחבילות האלו יש הרבה מינוסים, כי אתה לא יכול לעזוב באמצע, אתה משלם הרבה יותר על כל שיעור אם אתה עוזב. המורים שלהם לא הכי מוצלחים האמת
אבל יש כאלה שזה בול בשבילם! בהצלחה, תעדכני אחרי שתעבור טסט ...

כדורסלנית

משתמש צעיר
ובחבילות האלו יש הרבה מינוסים, כי אתה לא יכול לעזוב באמצע, אתה משלם הרבה יותר על כל שיעור אם אתה עוזב. המורים שלהם לא הכי מוצלחים האמת
את אומרת מניסיון שהמורים שלהם לא מוצלחים?
צריך לשלם שם את כל הסכום מראש?
בדיוק אני רוצה לסגור שם עם מורה בשם רחל, מישהו מכיר?

GBSA

משתמש סופר מקצוען
אצל המורים (ואולי גם אצל המורות) ניתן להתחיל בתשלום פר שיעור ועד שיעור עשירי - להשלים לחבילה.
תבדקו מול המזכירות שם - וא"כ זה משתלם כי ניתן לבדוק איך המורה/המורה ולפי זה להחליט אם להמשיך לחבילה מלאה.

אני משתמש

משתמש רשום
יש שם טובים ויש שם גרועים, לברר טוב טוב לפני, ולא לסמוך על המזכירות שם בכלל, מנסיון..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה