דרוש מידע מורת נהיגה באזור אלעד

nekemp

משתמש רשום
מחפשת מורת נהיגה טובה באזור אלעד. שנותנת ביטחון.

מה יש לכם להציע????

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
בעבר @חן כהן 156 חפשה
@סייבר המליצה על
אורנה גרין מקבלת בפתח תקוה תלמידות מאלעד, אוספת אותם בשעריה ואולי בעוד מקום, מעולה050-5481827
עברתי בטסט ראשון אחרי 30 שיעורים כולל השיעור שלפני הטסט..
ממליצה בחום

סייבר

משתמש מקצוען
בעבר @חן כהן 156 חפשה
@סייבר המליצה על
אורנה גרין מקבלת בפתח תקוה תלמידות מאלעד, אוספת אותם בשעריה ואולי בעוד מקום, מעולה050-5481827
עברתי בטסט ראשון אחרי 30 שיעורים כולל השיעור שלפני הטסט..
ממליצה בחום
אם הבנתי נכון , גם את עברת אחרי 30 שיעורים
ואני שמחה לשמוע...
:)

nekemp

משתמש רשום
מישהי מכירה על מורתנהיגה שירה זר? או רינה פילו?
אשמח לדעת ממש חשוב לי

I'm

משתמש חדש
@nekemp
את יודעת אולי להגיד לי על שירה זר אחרי כמה שיעורים היא מגישה לטסט, יש מצב שהיא תגיש מישהי אחרי 28?
או אם את יודעת אולי על מורה אחרת באזור אלעד שמגישה לטסט מהר ולא מורחת יותר ממה שצריך...
תודה!

nekemp

משתמש רשום
לא מכירה את שירה זר, אני הייתי עם רינה אליאס , מהממתת, מקצועית!! מגישה אחרי שרואה שאת סבבה, וזה ממש יכול להיות תוך 28 שיעורים.

• תודה
Reactions: I'm

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@nekemp
את יודעת אולי להגיד לי על שירה זר אחרי כמה שיעורים היא מגישה לטסט, יש מצב שהיא תגיש מישהי אחרי 28?
או אם את יודעת אולי על מורה אחרת באזור אלעד שמגישה לטסט מהר ולא מורחת יותר ממה שצריך...
תודה!
מגישה אחרי כ30-32, כשרואה שאת נוהגת סביר עד טוב, משתדלת להגיש כשהיא סוברת שאת יכולה לעבור.

• תודה

I'm

משתמש חדש
לא מכירה את שירה זר, אני הייתי עם רינה אליאס , מהממתת, מקצועית!! מגישה אחרי שרואה שאת סבבה, וזה ממש יכול להיות תוך 28 שיעורים.

@nekemp
איך רינה? היא מורה נחמדה? כשיש הערות היא עושה את זה בצורה נעימה או בצעקות?
ואת יודעת אולי להגיד לי אם היא אוספת תלמידות מאלעד?

nekemp

משתמש רשום
כן ,עושה בצורה ממש נעימה ומקצועית. ממש מלמדת ללא לחץ.
היא אוספת ומחזירה תלמידות מאלעד ממש מתחת לבית...

• תודה

יעל חיה

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה