מורות לאנגלית

היי, אני מחפשת רעיונות ללמידה מרחוק של אוצר מילים באנגלית לתלמידים שלא יודעים לקרוא.
וכן מורות לאנגלית לכתות היסודי, אשמח אם תפרסמו פה רעיונות ללמידה מרחוק של דקדוק, אוצר מילים וכו'

S.D

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשרי דרך הטלפון. או לעשות להם מצגת בפאורפוינט לכתוב מילים ותמונות, כלומר לכתוב בדף אחד מילה ועמוד אחריו את התמונה ועמוד אחריו יהיה את התרגום המלא. כלומר זה יהיה הרבה דפים במצגת אבל התרגול הוא מאד טוב. המילים נשארות בזיכרון לאורך זמן.

S.D

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נסי לעשות זאת במילים קלילות שניתן לקרוא אותם ולהבין אותם, שיהיה לצד המילה ״שמע״ שניתן יהיה לשמוע את המילה. ולא יהיו צריכים לקרוא אותם כך האוצר מילים יוכל להתרחב גם אם הם לא יודעים לקרוא.
בהצלחה.

teacher

משתמש מקצוען
בעיה רצינית!!!!!
אני עושה איתן את החוברות של מעין החינוך- חוברות אוצר מילים
אין לי שום רעיו אחר כרגע
אשמח לשמוע עוד רעינות!!

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעקרון הדרך הכי קלה ללמידת שפה חדשה זה צפיה בסרטים ( :( :( :( ) ושמיעת שירים.
אז אני ממליצה פשוט לחפש שיר שמתאים לתקופה וללמד אותו.
סתם בתור אתגר אפשר שהילדים יקליטו את עצמם וישלחו וליצור מזה משו (זה קצת מורכב ואפשר לחשוב על רעיון אחר אבל בגדול צריך איזשהו אתגר שיגרום להם ללמוד את השיר/ המילים החדשות)

teacher

משתמש מקצוען
בעקרון הדרך הכי קלה ללמידת שפה חדשה זה צפיה בסרטים ( :( :( :( ) ושמיעת שירים.
אז אני ממליצה פשוט לחפש שיר שמתאים לתקופה וללמד אותו.
סתם בתור אתגר אפשר שהילדים יקליטו את עצמם וישלחו וליצור מזה משו (זה קצת מורכב ואפשר לחשוב על רעיון אחר אבל בגדול צריך איזשהו אתגר שיגרום להם ללמוד את השיר/ המילים החדשות)
את מורה לאנגלית ??

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא חוקרת במשטרה...
רק רציתי לדעת כדי לשאול אותך מה את עושה לתלמידים\ות שלך....
אויש לא התכוונתי להשמע כך...
סורי..
אבל אני ממלאת מקום לכן עניתי לך ככה.
בעקרון אני רואה רעיונות מאוד מוצלחים של מורות איך ללמד תלמידות בטלפון.
מורה אחת שבנתה "חדר בריחה" והיא עושה חידות לבנות עד שהן יפתרו את החידות ויגיעו לפרס הגדול.
ועוד רעיונות ממש מוצלחים.

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי לענות לך אתמול והיתה תקלה באתר.
אז אני עונה לך עכשיו.
בעקרון המקצוע שלי הוא מולטימדיה (אקשן או לא...;)) אבל בתור אחת שמבקרת הרבה בעבודה כמו שלך אני יכולה לעזור ולתת רעיונות למי שצריכה.
כדי שאני אדע איזה סוג רעיונות את צריכה תני לי קצת מידע נוסף על העבודה שלך כרגע:
1. גיל
2. בנים/ בנות
3. טלפון / מחשב
4. לימוד אוצר מילים / לימוד כתיבה וקריאה.
מקווה שאוכל לעזור!!
המון הצלחות!!!!

אני מלמדת בלמידה מרחוק גם מקוון.
יש את האתר הזה: https://www.liveworksheets.com/worksheets/en?page=2&orderby=newestfirst
והוא מבחנתי פיתרון להרבה בעיות. זה אתר לדפי עבודה online אפשר לעשות שם Listening בשביל ילדים שלא יודעים לקרוא. והכי חשוב- האתר בודק את התשובות ושולח אלי כך שיש לי מעקב אחריהם.
מי שיכולה ללמד לא רק דרך הטלפון ממש מומלץ!!:)
צריך להירשם בחינם ואפשר להשתמש בדפי עבודה מוכנים או ליצור חדשים, יש שם הדרכה איך להשתמש....
בהצלחה!!!

לשלוש ארבע ו....
תודה, אשמח לרעיונות:
גיל- כתה ב' עד ו'
כיתות של בנים וכיתות של בנות
במחשב
אוצר מילים בעיקר, אתרים של כתיבה וכו' אני מכירה
עדיף דברים שהם יוכלו לעשות לבד, לא דרך הזום ולא דרך הלום.
תודה

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. מורה של אחותי לימדה אותן מתכון באנגלית (אפשרי לשלוח לילדים סרטון של המורה מכינה את המתכון וכל מוצר היא אומרת באנגלית- דרך ללמוד את המוצרים)
2. שירים לדעתי זה הדרך הטובה ביותר ללמידת אוצר מילים!!
3. רצוי לצור משחק מחשב כגון טריוויה וכדומה וללמד דרכו אוצר מילים.
מנסה לחשוב על עוד רעיונות- בהצלחה!

teacher

משתמש מקצוען
ניסיתי לענות לך אתמול והיתה תקלה באתר.
אז אני עונה לך עכשיו.
בעקרון המקצוע שלי הוא מולטימדיה (אקשן או לא...;)) אבל בתור אחת שמבקרת הרבה בעבודה כמו שלך אני יכולה לעזור ולתת רעיונות למי שצריכה.
כדי שאני אדע איזה סוג רעיונות את צריכה תני לי קצת מידע נוסף על העבודה שלך כרגע:
1. גיל
2. בנים/ בנות
3. טלפון / מחשב
4. לימוד אוצר מילים / לימוד כתיבה וקריאה.
מקווה שאוכל לעזור!!
המון הצלחות!!!!
כתות ה-ח
בנות
דרך הטלפון
יש לך רעיון כלשהו?

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז שוב אני ממליצה מאוד שירים! מנסיון המילים נקלטות מאוד!
אם יש לך דרך לקבל משוב מהתלמידות אז את יכולה לעשות משחקי אישיות בטלפון והבנות צריכות לענות לך את התשובות.
את למידת האוצר מילים דרך מתכון המורה עשתה דרך הטלפון וזה היה ממש מוצלח.
בעקרון בטלפון זה קשה יותר ללמד כי הבנות לא רואות את המורה ולא בטוחות שהן קלטו נכון את המילים.
מנסה לחשוב לך על רעיונות

רוצה יותר

משתמש מקצוען
היי, אני מחפשת רעיונות ללמידה מרחוק של אוצר מילים באנגלית לתלמידים שלא יודעים לקרוא.
וכן מורות לאנגלית לכתות היסודי, אשמח אם תפרסמו פה רעיונות ללמידה מרחוק של דקדוק, אוצר מילים וכו'
לתלמידות שלי יש את החומר אצלן ואני מלמדת אותן רגיל לחלוטין דרך הטלפון! שיעורי בית אני מנסה לגוון ולתת להן להתקשר לבנות אחרות ולבקש מהן תשובות כשהתשובות שלהן נכתבות בזמנים שונים- הווה ממושך, השוואה, עבר פשוט וכו' כמו כן נותנת לפעמים שאלת אתגר עם בקשה שיתקשרו אלי לענות את התשובה -
ליצור תחרות מי תהיה הראשונה וכו'. אבל בעיקרון את צודקת - זה בעיקרון לא קל, ואני מעזה גם לומר - משעמם
ולכן יש צורך בהרבה גיוון, דרמה, יחס אישי, ענין, כל מה שיכול להוסיף קצת צבע.

תמי טובול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אויש לא התכוונתי להשמע כך...
סורי..
אבל אני ממלאת מקום לכן עניתי לך ככה.
בעקרון אני רואה רעיונות מאוד מוצלחים של מורות איך ללמד תלמידות בטלפון.
מורה אחת שבנתה "חדר בריחה" והיא עושה חידות לבנות עד שהן יפתרו את החידות ויגיעו לפרס הגדול.
ועוד רעיונות ממש מוצלחים.
איך בונים חדר בריחה בשעור דרך הטלפון?
יש לך אולי תמספר של בית הספר הזה שאני אוכל להקשיב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה