מורה נהיגה מורה נהיגה שצועק כל הזמן

דף וצבע

משתמש רשום
מורה נהיגה שצועק????
זה הדבר הכי נורמלי!!!!
אבל... אם הוא צועק רק עליך ולא על אחרים זה כבר סיפור אחר
וכעת יש 2 אופ' או שמחליקים זורמים ומתמקדים במטרה, רישיון!
או פשוט להחליף מורה,
לגבי הוכחה על השיעורים יש קבלות ואם הוא לא נתן קבלות אז... הכח בידים שלך.
וחוץ מזה שמעתי כמה שהחליפו מורים ולא ביקשו מהם הוכחות על כמות השיעורים שעשו אלא פשוט האמינו.

אין כמו אבא

משתמש רשום
ברור שלעבור.
הערות יש לכל מורה אבל לא השפלה. לא שווה את זה, ואין שום סיבה שתצטרך להתחיל ללמוד מהתחלה.
בדר"כ מופיע שם בי"ס ליד שם המורה על גג הרכב.
בהצלחה.

אוקי אני צריך לבדוק איזה בית ספר כי הוא פירסם בעיתון לבד המורה וסגרתי איתו
אבל בדרך כלל אם עושים יד אחד המורה והבית ספר
שם בית הספר חייב להיות כתוב על ה"כובע" שעל גג האוטו, מתחת האות "ל".
ועצה טובה קמשמע לן:
אל תזמין/תקנה שום דבר ממודעה בעיתון. כלום!
לא מטבח, לא מורה נהיגה, לא השקעה ובודאי לא הובלת דירה!!!
רק מהמלצות של חברים או משפחה, אפילו עדיף לשאול סתם מישהו בשטיבלך.

נוסטלגיה: https://www.prog.co.il/threads/אַל-תַּעֲבִירוּ-דִּירָה-עִם-הוֹבָלוֹת-מֵהָעִתּוֹן-אַל-תַּעֲבִירוּ-דִּירָה-עִם-הוֹבָלוֹת-מֵהָעִתּוֹן-אַל-תַּעֲבִירוּ-דִּירָה-עִם-הוֹבָ.583430/

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ומה עם מורה שמעיר המון (לא משפיל) ולא מחמיא בכלל?
רק בסוף השיעור יכול לסכם לי במה אני כבר טובה ובמה צריך להשתפר, אבל שום מילה טובה
וזה ממש מוריד לי את הבטחון עצמי כי כל הערה גורמת לי לעוד סוג של טעות
ברור שאני יכולה לבוא ולהגיד לו שלא מתאים לי הצורה הזאת ורוצה שיהיה יותר נחמד
אבל מרגיש לי טיפשי שיעשה הצגה בשבילי
מה אומרים-להחליק או לדבר?

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי מורה נהיגה שבחיים לא מחמיא לי רק כל הזמן מעיר לי אבל בצעקות וגם יכול לזלזל ולהשפיל בצורה מפחידה אין שעור בלי זה
אין לי בעיה שהוא מעיר אבל למה לצעוק ולזלזל ולהשפיל בזמן שנהגתי אם עוד כמה ברכב ולאף אחד הוא לא צעק וזלזל אלה רק העיר
ופעם אחת סגרתי אתו שעור ונעסתי לשעור והוא לא הגיע התקשרת עלו ואז אומר לי שהוא בכלל ביום טסטים ולא קבע איתי בכלל שעור
ואני שותק כל הבזמן ולא ענה לו בכלל אני לא יודע מה לעשות אולי אני פשוט צריך לענות לו ואז הוא ירגע או שזה לא נכון לענות לו אני אפילו חשבתי לעבור מורה . ואני אוחז גם בשעור 23 ואני יודע בעצמי שאני נהוג טוב רי יש לי דברים קטנים לתקן כמו כולם . אבל מבחינתו אני כאילו לא יודע כלום

אשמח לרעינות מה לעשות אם כזה [בן אדם]
בלת"ק.
אני למדתי נהיגה עם מורה מאוד מנוסה ומקצועי, אך ככל הנראה הישיבה מבוקר עד הערב על כיסא ברכב ולמידה מונוטונית כל היום עם נהגים חדשים הוציאה ממנו משפטים לא נעימים, ובגלל היותי רגיש (יש שיאמרו - פגיע...) הרגשתי שקשה לי עם הערות מקניטות כל הזמן.
יום אחד פשוט אמרתי לו שכדי שאשתפר ואתייעל בנהיגה - אצלי יעבוד יותר מחמאות והרגשה של חוויית הצלחה ופחות ביקורת שלילית וירידות כמה אני לא טוב. הוא הקשיב והפנים את הדברים.
בשבוע שלאחריו הוא פנה אלי בתחילת השיעור ואמר לי שבזכותי כל התלמידים שלו חוו שיעורים נעימים ומהנים יותר במהלך השבוע החולף, מסתבר שבעקבות הדברים שלי הוא שינה כיוון (נכון לאותה תקופה... לא יודע מה איתו היום.....)
למדתי מזה שאם אתה משלם למישהו כסף ואתה מצפה לקבל ממנו שירות טוב - תדרוש את זה ממנו, כמובן בשפה נעימה ובצורה שתשרת אותך, אבל לא לחשוש מלומר את אשר על ליבנו.
בהצלחה רבה בשיעורים ובטסט!

הונגרי אמיתי

משתמש פעיל
יש לי מורה נהיגה שבחיים לא מחמיא לי רק כל הזמן מעיר לי אבל בצעקות וגם יכול לזלזל ולהשפיל בצורה מפחידה אין שעור בלי זה
אין לי בעיה שהוא מעיר אבל למה לצעוק ולזלזל ולהשפיל בזמן שנהגתי אם עוד כמה ברכב ולאף אחד הוא לא צעק וזלזל אלה רק העיר
ופעם אחת סגרתי אתו שעור ונעסתי לשעור והוא לא הגיע התקשרת עלו ואז אומר לי שהוא בכלל ביום טסטים ולא קבע איתי בכלל שעור
ואני שותק כל הבזמן ולא ענה לו בכלל אני לא יודע מה לעשות אולי אני פשוט צריך לענות לו ואז הוא ירגע או שזה לא נכון לענות לו אני אפילו חשבתי לעבור מורה . ואני אוחז גם בשעור 23 ואני יודע בעצמי שאני נהוג טוב רי יש לי דברים קטנים לתקן כמו כולם . אבל מבחינתו אני כאילו לא יודע כלום

קוראים לו א.כ. מירושלים?
כי א"כ פשוט לברוח וכמה שמהר עדיף!!

רחלה 123

משתמש מקצוען
ומה עם מורה שמעיר המון (לא משפיל) ולא מחמיא בכלל?
להוציא מחמאות
אני גם עם מורה מעולה, שנותן לי הרבה בטחון אבל שוכח להחמיא
לא צריך הרבה.., אבל לפעמים רוצים לדעת מה המצב
אז אני שואלת אותו ככה תוך כדי - נו, השתפרתי בזה וזה נכון ?
אבל בשונה משלך הוא גם לא מעיר הרבה ...

אבן שוהם

עיצוב | מיתוג | UXUI
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
המצב הזה חייב להשתנות בשנת 2024
אני מכיר כל כך הרבה חברים שסבלו קשות מהנושא ואני בתוכם ואין אף אחד במערכת שפוצה פה ומצפצף
לטסטים דאגו לעשות סוף למשחקים (ועדיין יש)
אבל המורים חוגגים עלינו ועושים מזה הון
צריך שיהיה תיעוד של השיעורים שעולה למערכת מקוונת שניתן לצפות בה וכל זה יחסוך הרבה עוגמת נפש
אני עשיתי שיעורים אצל מורה בירושלים על רכב ידני והמורה לא גמר להרצות לי כמה אני "נהג כושל"
הגעתי לשיעור 28 ודרשתי ממנו טסט במיידי אז הצליח למרוח אותי עד שיעור 36 ועשיתי טסט עם מנגינה בראש "אתה לא תעבור" - "אין סיכוי שתעבור" - "חבל לך על הכסף" ברוך השם עברתי
כמובן שנתתי לו על הראש על זה כמו שצריך

זה שמורי נהיגה עושים מה שעולה ברוחם והתלמיד שבוי שלהם לכל הדרך חייב להיפסק

תלונות שאני מכיר ממכרים שלי מה שזכור לי:

*לא לימד אותי כלום עד שיעור 28 ומרח את הזמן בטענה שאני עוד לא "בשל" על הכביש ומידי פעם זורק לי איזה טיפ כדי שארגיש שאני מתקדם

*מדבר בטלפון כל הזמן

*עושה קניות "על הדרך"

*לוקח את הילדים שלו ללימודים "על הדרך"

*מדבר לא יפה וצועק

*ממציא דברים שעשיתי שלא היו

*סותר את עצמו בכללי הנהיגה

חבל שאין גוף שאיכפת לו מזה ועושה משהו בנידון
הבעיה שכל אחד עובר את זה וברגע שמסיים זורק הכל מאחריו

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני גם עם מורה מעולה, שנותן לי הרבה בטחון אבל שוכח להחמיא
גם שלי מלמד מצוין
יש לו אופי פרפקציוניסט והוא גם מאופק, נראה לי פשוט לא בא לו טבעי להחמיא
והוא מעיר כדי באמת להכין אותי פיקס לטסט, לכן עד עכשיו הבלגתי
אבל אולי באמת אם יהיה לי אומץ אזרוק לו מילה שיכול לעזור לי מחמאות ואז אצליח יותר
נראה לפי המצב בשיעור הבא בעז"ה
ואגב, מעניין אותי לדעת-שיעור נהיגה אמור להיות משהו נחמד?
כי אני לא באה בהרגשה טובה :(

אבן שוהם

עיצוב | מיתוג | UXUI
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
ואגב, מעניין אותי לדעת-שיעור נהיגה אמור להיות משהו נחמד?
כי אני לא באה בהרגשה טובה :(
זה רק מוכיח כמה צריך לעשות לזה סוף
"הפרפקציונסט" הזה יעשה לך 60/70 שיעורים לפחות

אבן שוהם

עיצוב | מיתוג | UXUI
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אז מה מומלץ לעשות?
לעבור מורה? להגיד לו מה אני מרגישה?
אני לא חושב שצריך לעבור
אבל מה שכן להיות מפוקס איך את/ה מתקדם/ת
ולשתף את המורה
יש מורים שברגע שאתה שואל אותם "איך אני" וכו'
הם מייד מראים לך כמה את/ה אפס ולא מתקדם
ויש מורים שמתעצבנים ואומרים שאם כל הזמן תהיה במחשבה "איך אני מתקדם" אפ'עם לא תתקדם בטענה ש- "זה צריך לבוא עם הזמן" לתת לזה להתבשל (ולנפח את הכיס במזומנים)

נזכרתי בעוד סיפור של בת משפחה שלי שעשתה שיעורים אצל מורַה והיא כל הזמן הרצתה לה כמה צריך סבלנות בהתקדמות של הנהיגה ומרחה אותה 50 שיעורים ויותר (אני לא מזלזל ב 50 שיעורים אבל אני כן חושב שיש כאלה שלא צריכים כ"כ הרבה)
והמעצבן היה שהבן של המורַה באותו זמן גם למד אצלה ויצא לאותו בת משפחה להיות ביחד באותו שיעורי נהיגה של הילד הזה ושם אותה מורה לימדה אותו תוך 25 שיעורים ואיך שתיקתקה את העניינים כל הזמן אמרה לו "יופי יופי" - "בדיוק ככה" - "לאאא... תעשה ככה וככה" אבל אצלה שאנטי וטלפונים ואופס' לא שמתי לב איך עשית את הפניה הזו בואי נעשה את זה שוב ועוד כהנה וכהנה

משיבת נפש

משתמש פעיל
השומעים חרפתם ואינם משיבים עליהם הכתוב אומר ואוהביו כשצאת השמש בגבורתו.
זה ראוי להערכה גדולה זה שאתה לא עונה למרות הזלזול.
אם להעמיד אותו במקום או לא זה שאלה בפני עצמה
רק במה שנוגע לשיעורים ולטסט אין שום מצווה להישאר ולסבול
צריך לעבור טסט

אני אישית היה לי מורה נהיגה סביר לא ברמה גבוהה והתקדמתי איתו עד גבול מסוים במה שאני התקשתי הוא לא קידם אותי לא בגלל שהוא מורה לא טוב אלא כי הוא לא מספיק מקצועי (הוא היה מורה חדש שקיבל שבסך הכל חצי שנה בתור מורה)
ועברתי למורה אחר
אין צורך להתחיל מחדש אצל מורה אחר עושים שיעור אחד/שתיים בכדי להבין איפה אתה באמת אוחז ומשם ממשיכים לפי הקצב שלך

אגב אם אתה בבני ברק הייתי ממליץ לך על המורה השני שעברתי אליו הוא מאוד יסודי

Some1

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני לא חושב שצריך לעבור
אבל מה שכן להיות מפוקס איך את/ה מתקדם/ת
ולשתף את המורה
יש מורים שברגע שאתה שואל אותם "איך אני" וכו'
הם מייד מראים לך כמה את/ה אפס ולא מתקדם
ויש מורים שמתעצבנים ואומרים שאם כל הזמן תהיה במחשבה "איך אני מתקדם" אפ'עם לא תתקדם בטענה ש- "זה צריך לבוא עם הזמן" לתת לזה להתבשל (ולנפח את הכיס במזומנים)

נזכרתי בעוד סיפור של בת משפחה שלי שעשתה שיעורים אצל מורַה והיא כל הזמן הרצתה לה כמה צריך סבלנות בהתקדמות של הנהיגה ומרחה אותה 50 שיעורים ויותר (אני לא מזלזל ב 50 שיעורים אבל אני כן חושב שיש כאלה שלא צריכים כ"כ הרבה)
והמעצבן היה שהבן של המורַה באותו זמן גם למד אצלה ויצא לאותו בת משפחה להיות ביחד באותו שיעורי נהיגה של הילד הזה ושם אותה מורה לימדה אותו תוך 25 שיעורים ואיך שתיקתקה את העניינים כל הזמן אמרה לו "יופי יופי" - "בדיוק ככה" - "לאאא... תעשה ככה וככה" אבל אצלה שאנטי וטלפונים ואופס' לא שמתי לב איך עשית את הפניה הזו בואי נעשה את זה שוב ועוד כהנה וכהנה
דווקא המורה שלי נראה לי אדם אמין וישר ולא מחפש את הכסף שלי
פשוט לא יודע מזה להחמיא
וגם מאוד בסדר מבחינת שהוא איתי ב-100% בשיעור
יש לו המון מעלות, לכן כל הזמן הבלגתי
מצד שני בשיעור האחרון יצאתי בהרגשה ממש דפוקה ובכלליות הוא מוריד לי מאוד את הבטחון כי אני כל הזמן שומעת רק במה אני לא טובה ולא יודעת במה אני כן טובה (כשאני שואלת, אומר שאני מתקדמת)
הוא גם הוא לא מרים את הקול ולא מדבר במילים לא יפות, פשוט מעיר על כל דבר קטן שהוא לא 100%
אבל זה מעכיר לי את האוירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה