עזרה מוסכניק אמין יר"ש יש דבר כזה בירושלים?

animator

משתמש פעיל
סוף סיפור:

הרכב חזר לאותו מוסכניק
(רגע אל תזרקו עלי אבנים...דיברתי איתו אמרתי לו חוץ מזה שרציתי ממילא לבוא אליך שתבדוק משהו שתיקנת ושלא נראה לי טוב, עכשיו יש לי נזילה בשמן הגה....)
אמר לי שאבוא ושיבדוק ממה אני לא מרוצה
אמרתי לעצמי טוב פעם אחרונה שאני מגיע אליו...
המוסכניק פירק חיבר הידק וכלום... מרים אלי תראש אומר אין ברירה חייב להחליף לצינור חדש...
חשכו עיני לא ידעתי אם להאמין...
וכאן מגיע החלק המענין, אני שואל אותו וכמה לדעתך כל הסיפור?
הוא אומר לי תראה אני לא יודע אבל כנראה שזה קרה כשהחלפתי לך תרדיאטור...
בקיצור הודה שזה באשמתו...אז נוכל כנראה שהוא לא, רק מקצועי כנראה גם לא...
ואני יומיים בלי רכב...

גוייבה

משתמש רשום
מקפיצה...........
מוסך אמין וזול בירושלים מעודכן ל2020
בסך הכל לטיפול 10000 ועוד קשקוש קטן אולי.....
הבעיה שלי היא שכשמוסכניק רואה אשה שבוהה בו בעיני עגל ולא יודעת מה זה קרבורטור ואלנטטור ומשאבת מים ורדיאטור נפתח לו התיאבון.....

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
חוזר על המלצתי מלפני שנתיים: מוסך עובדיה בתלפיות - אמין, ישר, מקצועי ויר"ש

studentit1

משתמש פעיל
חוזר על המלצתי מלפני שנתיים: מוסך עובדיה בתלפיות - אמין, ישר, מקצועי ויר"ש

לא ממליצה עליו, גם הוא יש לו תאבון...
אחרי סבב בעיר מישהו המליץ לנו על ערבי בעטרות
לא נעים לומר אבל עבודה איכותית יותר מהיהודים בעיר והרבה יותר זול

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לי איתו ניסיון של שנים, וזו פשוט הוצאת שם רע.
אספר רק סיפור אחד:
ביקשתי ממנו הצעת מחיר להחלפת חלק שנפסל בטסט. הוא אמר לי שהמחיר בערך כך וכך אבל הוא לא יוכל לקבל אותי היום בגלל עומס. הלכתי למוסכים אחרים באזור והמחיר שרצו היה גבוה בין פי 1.5 ל-2. בסוף חזרתי אליו לנסות שוב ואמר שינסה להכניס אותי באותו יום בכל זאת. בסוף הוא אמר לי: "לגבי המחיר חשבתי שזה X אבל בפועל החלק היה יותר זול ממה שחשבתי בכ-200 ש"ח - אז המחיר שאמרתי לך בהתחלה לא רלוונטי, המחיר הוא פחות 200 ש"ח ממה שאמרתי בהתחלה"

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכל מוסכניק יש תאבון!
אצל הערבים העבודה פחות איכותית מהפעם השלישית והלאה.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכל מוסכניק יש תאבון!
אצל הערבים העבודה פחות איכותית מהפעם השלישית והלאה.
ובנוסף רובם מעלימים מס
וחלק גדול מהם מזמין חלפים מהרשות - ממשחטות רכב של רכבים גנובים. (מידיעה, לא מהשערה)

מעדיף לשלם יותר ליהודי, לקיים בזה מצות "והחזקת בו" ומצוות "וחי אחיך עמך" ומצוות "קנה מיד עמיתך" ולא לשלם כסף למחבלים ולאוהדיהם

yitk

משתמש חדש
אני מקפיץ מלפני שנה כי זה נושא שאף פעם לא נס לחו...

אני מכיר שני מוסכים אמינים ומומלצים של יהודים יראי שמים, הנמצאים אחד ליד השני ברחוב בית הדפוס (בעלייה שצמודה למאפיית ברמן, עולים ואז פונים ימינה לשורה של מוסכים).
האחד נקרא מוסך חפץ חיים ומנוהל על ידי יהודי יקר בשם איתן (נדמה לי מבוגרי מרכז או הר המור). מוסך אמין מאד ולא יקרן.
בהמשך השורה יש את מוסך אור צת שמנוהל על ידי בחור נהדר בשם צביקה, שהוא מומחה ממש רציני למצוא את הבעיה של הרכב ולטפל בו על הצד היותר טוב. נדמה לי (אבל אולי אני טועה) שהמחירים שם קצת יותר גבוהים, אך מצד שני מקבלים שם יותר הרגשה של יחס אישי, ומרגישים שלמחיר יש תמורה.

יעקב שלם

משתמש חדש
ההמלצה שלי
לא פגשתי ישר כמוהו

חיים 0527141911

מגיע לבית
זול ואמין בצורה לא רגילה
אני כבר כמה שנים מתקן אצלו

הגיע אלי בדק וראה שזה בעיה שלא דורשת תיקון
ולא הסכים לקחת תשלום

(לא הסברתי לו טוב אז זה לקח לפחות עשר דקות ובכל אופן לא לקח תשלום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה