מה עוקף

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ברור שה900 מה השאלה בכלל... היא יצאה רק ב2013 או 2014 אם אני לא טועה, העיצוב יותר יפה , הגרסה של התוכנה בפנים שונה לגמרי (ה500 וה800 יצאו בגרסה ישנה וה300 600 900 יצאו בגרסה מחודשת) יש בה הרבה יותר זכרונות. יש לה הרבה תוספים שאין ב800 (כמו להעביר ישירות לMP3, לחבר מקרופון ושאורגן עושה את הקולות שניים בקול של הזמר, יש בה בצלילים דגימות חדשות שב800 לא היו, ויש אפשרות להוסיף כל מיני שינויים בצליל - שדגומים מראש)

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא הייתי מחליף את ה800 שלי ב900 בשום אופן.
את בטוחה שלא השוית לPA500? לפי מה שאת כותבת זה נשמע כך (הוא גם כחול).
יש בPA800 את כל מה שאת כותבת שאין בו, חוץ מMP3 (שגם יש אבל צריך להוסיף את זה בתוספת תשלום.) יש בו 2 חיבורי מיקרופון והרמונייזר משוכלל ביותר (קולות שניים מהזמר וכל זה), אפשר לדגום עליו ישירות ולעשות כל שינוי שרוצים, ויש לה את צלילי הDNC. לPA900 יש אולי צלילים בודדים שאין בPA800.
באמת בתוכנה ה900 יותר מתקדם אבל בחומרה הוא הרבה פחות.
ההסבר לכך:
pa800 ו-PA2X היו אותו דבר בדיוק, ההבדלים היחידים שPA2X עם 6 אוקטבות, קלידים חצי שקולים, בלי רמקולים ועם סלידריים, הרדיסק, ומסך מתכוונן. לא היה PA2X ארוך וקצר.
בסדרה הבאה קורג הוציאו את PA3X ב2 סוגים, שביניהם יש חלק מההבדלים האלה. וסדרה נפרדת של זולים יותר.
המחיר של הPA800 כשהיה חדש היה קרוב למחיר של הPA2X, ואילו המחיר של הPA900 הרבה הרבה פחות מPA3X.
לPA800 יש כרטיס קול יותר טוב וחזק, יש לו יציאות וכניסות אחוריות לרוב שאין ב900, הוא נשמע יותר אמיתי וחי, והרמקולים שלו הרבה יותר איכותיים. יש בו הרבה יותר כפתורים לדברים שבPA900 צריך לעשות דרך המסך.
PA800 מתאים לנגינה בחתונות, (אורגניסטים רבים השתמשו בו עד שיצא הPA3X), וPA900 לא.

משיח נאו

משתמש רשום
לא אומר

זה לא אומר שאי אפשר להרים חתונה עם pa 900 שהשקיעו בו בתיכנות ובדגימות אותו הדבר כמו pa 800 ויש לו הרבה יותר שכלולים מה pa 800 והרבה יותר נח לתכנות

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני שמעתי את ה pa 900 נוספו שם עוד גיטרות מהממות ועוד צלילים מדהימים שב pa 800 אין אותם ויש בו 192 זכרון פי שלוש מ pa 800 ומסך יותר גדול ונוח

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
וגם ב900 יש הרמונייזר. ו pa 900 לא ראית בחתונות כי היום יש גם pa 3x ואם pa 900 היה יוצא לפני pa 3x אז גם בו היו מנגנים בחתונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה