רשתות מה סיסמת הWI FI שלי?

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה
יש לי מודם. (האמת זה של החיידר והמנהל ביקש ממני לברר) אני מחובר אליו עם מחשב נייח.
מהי הדרך הקצרה (או הארוכה) לברר מהי סיסמת הווי פיי שלי?
בעבר כשביקשתי כאלו בקשות, נתנו לי כתובות IP שנכנסות למודם של כל חברה וחברה. לא מצאתי את הכתובות האלה בשיטוט ברשת.
עשיתי IPCONFIG בCMD
לקחתי כל כתובת וכתובת ועשיתי עימה חיפוש בגוגל, וזה לא נכנס לי למודם.
אשמח לעזרה.
תודה מראש.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
- בשורת החיפוש בהתחל יש להקיש ncpa.cpl
- כעת יש ללחוץ מקש ימני בעכבר על חיבור הרשת שלנו ולבחור "מצב"
- מאפייני חיבור אלחוטי > אבטחה > הצג תווים.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ניסית ולא מופיע?
בכל מקרה הספק שלך יכול לתת לך.

יש שדה

משתמש פעיל
ניסית ולא מופיע?
1697445101512.png

בני2

משתמש מקצוען
אם הגעת כבר דרך פה אז תמשיך כך:
תלחץ על פרטים, שם תראה את הכתובת ב'ער ברירת מחדל' זה הכתובת איתה אתה נכנס לסטיק.
אתה כותב את הIP הזה בשורת הכתובת של הדפדפן (לא חיפוש גוגל) ומעבר לכתובת -שוב,לא חיפוש.
שם כנראה תתבקש לכתוב סיסמה, אם זה סטיק פשוט לרוב הסיסמה תהיה admin וכן הUSERNAME. תנסה קודם את זה אם לא עובד תנסה לראות במדבקה על הסטיק את הסיסמה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בהגדרות של הראוטר עצמו זה מופיע
צריך לגשת אליו דרך הפדפן להיכנס לממש הניהול שלו זה רשום שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה