Elementor מה יכולה להיות הסיבה שאני מנסה לערוך כותרת באלמנטור ולא נותן לי לשנות טקסט גוד לאו צבע ... כאילו ננעל . משהי יודעת?

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מה יכולה להיות הסיבה שאני מנסה לערוך כותרת באלמנטור ולא נותן לי לשנות טקסט גוד לאו צבע ... כאילו ננעל . משהי יודעת?

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי זה על טקסט של ההגדרות באתר?
בטיפוגרפיה שם...

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
נתקעתי באותה בעיה
לא נותן לעשות שום שינוי בהגדרות של הטקסט
אבל רק בהתאמה הרספונסיבית
מה יכולה להיות הסיבה?
זהה דחוף לי
תודה!!

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
גם לי זה היה,
זה קשור לזה שעשית אולי פונט גלובלי?
תנסי לנטרל את הפונט לפונט רגיל,
תעדכני ותרענני
ואז תנסי

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
גם לי זה היה,
זה קשור לזה שעשית אולי פונט גלובלי?
תנסי לנטרל את הפונט לפונט רגיל,
תעדכני ותרענני
ואז תנסי
אוקי כנראה זאת הבעיה
אני בונה על אתר שמישהי כבר בנתה
כנראה שחקה בכל מיני הגדרות
מקווה שיעבוד עכשיו
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה