דרוש מידע מה זה זיכוי מהבנק - החזרות למס"ב?

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קיבלתי שתי פעולות זיכוי בחשבוני
תחת הכותרת החזרות למס"ב,

יש לציין כי בדיוק חרגתי מהמסגרת,
יתכן שהבנק בכוונה נתנו את זה כדי לאזן את החשבון,
או שזו ההפקדה שמגיעה לי , אבל ממי ?

אשמח לפישוט ...

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לדעתי הכוונה הפוכה. ניסו לחייב את חשבונכם פעמיים בהו"ק בנקאית שתרמתם או הייתם אמורים לשלם, ולכן נרשם 'חובה' בסכום כך וכך. אחרי שהתברר לבנק שאין כיסוי, 'זיכו' את חשבונכם בסכום ההוא. זה נקרא שההו"ק חזרו למס"ב (שהם הגוף שמטפל בהו"ק בנקאיות).

יעית

משתמש פעיל
לדעתי הכוונה הפוכה. ניסו לחייב את חשבונכם פעמיים בהו"ק בנקאית שתרמתם או הייתם אמורים לשלם, ולכן נרשם 'חובה' בסכום כך וכך. אחרי שהתברר לבנק שאין כיסוי, 'זיכו' את חשבונכם בסכום ההוא. זה נקרא שההו"ק חזרו למס"ב (שהם הגוף שמטפל בהו"ק בנקאיות).
קרה לי שלשום, בסכום ענק, שעשיתי העברה לצד ג', והיה לי את הסכום בבנק, וכרגע אני רואה שיש לי זיכוי על סך זה עם הכיתוב החזר זכוי מס"ב,
מה הכוונה?

בוסו

משתמש מקצוען
קרה לי שלשום, בסכום ענק, שעשיתי העברה לצד ג', והיה לי את הסכום בבנק, וכרגע אני רואה שיש לי זיכוי על סך זה עם הכיתוב החזר זכוי מס"ב,
מה הכוונה?
אולי בעיה בחשבון המוטב
או סכום מידי גדול שמצריך אישור במיוחד

לי זה קרה כמה פעמים כאשר עשיתי העברה בנקאית והפרטים לא היו נכונים,
לאחר כמה ימים חזר זיכוי ממס"ב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה