שאלות למתחילים מה המצלמה הכי טובה?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מעונין לדעת שני דברים:
א. מה המצלמה המקצועית הקלאסית הכי טובה? ומה טווח המחירים של זה? (כמובן לכאלו שלמדו צילום מקצועי בלבד)
ב. מה המצלמה הביתית שנחשבת להכי טובה? (כגון סדרת ה-G וכדומה)

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
א. זה כמו לשאול איזה רכב הכי טוב. זה משתנה לפי צרכים ותקציב. מאוד קשה לענות על שאלה כזאת.
ופרט חשוב מאוד שצריך לקחת בחשבון יש המחיר של גוף המצלמה + עדשות שלא פחות חשוב מהמצלמה

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
עדיין, בכל זאת, לצילום תמונות (פחות לסרטונים), איזה מצלמה קלאסית הצלמים לוקחים לשימוש?
יש תקציב גדול, רק השאלה מה כדאי..

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם הכיוון הוא קנון
ותקציב הוא גדול אז הייתי לוקח R6 אם התקציב יותר גדול R6 MARK II
אם השימוש לתמונות בהגדלה הייתי הולך על R5 שיותר יקר
לגבי עדשות זה תלוי שימוש תמונות נוף ? תמונות ילדים משפחה? אירועים ? כל דבר ימליצו לך משהו אחר

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
זה יותר לתמונות נוף ומאקרו, (אבל קצת קשה לראות איך מתפרנסים מזה) לכן
וגם אשמח לדעת גם על עדשות לצילום אירועים

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בחרת מקצוע מאוד יקר :(
לתמונות נוף ואירועים אפשרי אותה עדשה והיא מאוד יקרה אבל כמעט כל צלמי האירועים משתמשים כמעט רק איתה RF24-70 F2.8 (יש יותר טובה לנופים אבל זה לקנות עוד עדשה)
לגבי עדשת מאקרו אם נשאר תקציב :cry: הייתי הולך על משהו ביד 2 ולא של קנון כי זה סיפור ממש יקר (יש אפשרות לקנות פילטר שהוא סוג של זכוכיות מגדלת שמרכבים על העדשה וזה עושה עבודה די דומה למאקרו יש לי אחד כזה אבל לא השתמשתי אז לא יודע להמליץ. אגב גם עדשת מאקרו יש לי ולא יוצא לי כמעט להשתמש בה אז אם זה לא ממש תחביב גדול לצלם חרקים לא הייתי קונה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה