מה דעתך על צורפות?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אנחנו שתיים שרוצות ליצור קבוצת בנות בסטודיו ללימודי צורפות של עדי גרינשטיין.
המינימום זה חמש משתתפות
אשמח לתת פרטים נוספים בפרטי או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> למי שמעוניינת

*אם את יודעת אולי על משהי שזה יעניין אותה, אשמח שתעבירי לה.
תודה

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עצמאית זו אופציה, אבל אפשר גם להיות שכירה אצל צורפת
אני גם תהיתי על היכולת להתפרנס מזה, אבל הבנתי שעלות פתיחת סטודיו עצמאי היא בסביבות ה5000 (לא משהו שאי אפשר לעמוד בו)
תכלס, לדעתי זה יכול להיות בתור משהו נלווה, עד שמבססים מותג מצליח (היא כיום מתפרנסת בעיקר ממכירת התכשיטים)

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איפה בארץ?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
התכנון המקורי היה עדי בירושלים
עכשיו המחשבה על שירלי וייסר ברמת השרון

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חצי שנה
כל שבוע מפגש בן 3 שעות

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האמת, הלכתי בסוף לבדי לעדי גרינשטיין, הצטרפתי לקבוצת בנות (נרשמים שם חודשית).
תוכלי תמיד להצטרף גם
האמת, אולי אם תבואי איתי נלך לשירלי וייסר מרמת השרון? (לא היה בא לי ללכת למקום חילוני לגמרי לבד)
מאיפה את?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מבני ברק, וזה די מעצבן הנסיעות
אבל עדי מקסימה
הם (היא ובעלה) מלמדים בסטודיו בירושלים, רח' הלל 23

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קבלי טעימה.....
סט שהתחלתי ולא סיימתי עדיין (אם בכלל, אולי עדיף כבר להשקיע על אחר, התפקשש לי שם משהו בחישוב אורך הצמיד ):

קבצים מצורפים

• IMG_1338.JPG
    IMG_1338.JPG
    2 MB · צפיות: 182
  • IMG_1208.JPG
    IMG_1208.JPG
    2 MB · צפיות: 202

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קבלי טעימה.....
סט שהתחלתי ולא סיימתי עדיין (אם בכלל, אולי עדיף כבר להשקיע על אחר, התפקשש לי שם משהו בחישוב אורך הצמיד ):

יצא לך ממש יפה וייחודי!
מסקרן לשמוע קצת על תהליכי העבודה!

חיוש לב

משתמש רשום
חיה, יצירות מדהימות!!
דיברתי עם עדי וכל מפגש הוא שעתיים
איפה למדת קודם? ואיך את מתקדמת?
יש לך מיכשור? את עושה את זה להובי או לעסק?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
@*גלומה
אמן זה דו שנתי ובבוקר (פעמיים בשבוע....), ואנוכי מורה :(
הייתי שם, שרה ברנשטיין הרכזת עכשיו נשמעת טובה מאד (גם עדי טוענת ככה, לימדה אותה :)
@חיוש לב
התחלתי את הצורפות מהבסיס לגמרי, בלי שום ידע מוקדם, אצל עדי. מחר מתחילה חודש שלישי.
התחלתי עם ניסור, קדיחה, עברתי לשיוף עם פצירות, ניירות לטש, שיוף והברקה במכונה ובפרייזר והמשכתי עם הברנר לריכוך והלחמות שונות.
בגדול לומדים להכיר את הכלים והשימוש בהם. רוב הזמן פשוט יושבים לבצע.
אני העדפתי לרכוש את הכלים הקטנים יותר (נוסף על הערכה הבסיסית. כמו קשתית, פצירות, קליבר, פליירים שונים וכו' שלא עולים יקר מדי) כדי לא לבזבז עליהם את הזמן בשיעור וכן כדי לתרגל בבית.
והאמת שאני חושבת ללכת למשהי מצוידת יותר לתרגל אצלה, אחרת זה ממש חבל (קופצת על הדרך, יש משהי כזו פה מבני ברק?)
בינתיים זה להובי נראה מה יהיה הלאה (התחלתי עם חלום ליודאיקה, אבל זה יותר מורכב מתכשיטים)

תצליחי, ותעדכני מה עשית בסוף, סתם מעניין :)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חיה זה איתך שדברנו פעם ללמוד יחד ? ואני קיררתי אותך ?!
יופי שלא נטשת את החלום שלך ....אני לא הייתי יכולה להצטרף בכל מקרה ( בגלל העומס) אבל שמחה שהלכת לזה בכל זאת

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קבלי טעימה.....

קלאסי ומיוחד מאוד!
עבודה יפיפיה.

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חיה זה איתך שדברנו פעם ללמוד יחד ? ואני קיררתי אותך ?!
יופי שלא נטשת את החלום שלך ....אני לא הייתי יכולה להצטרף בכל מקרה ( בגלל העומס) אבל שמחה שהלכת לזה בכל זאת

ראית מזה....
המשכתי עם עצמי :)

(רוצה לקפוץ אלי ללמוד? בדיוק חשבתי שזה יכול להיות אחלה, אני אשקיע יותר על כלים ואתן לך את הידע שאני צוברת עם הזמן)
בדיוק היום שאלתי את המוכרת בחנות של הצורפות כמה שנים היא למדה (היא מסבירה בפרוטרוט על כל כלי וכלי... חתיכת שיעור היא עושה לי שם) והיא ענתה "כלום"
פשוט ישבה וניסתה. היא אומרת לי "אל תחכי שיהיה לך פרייזר. עם כל דבר שמסתובב תוכלי לשייף להבריק. רק תנסי"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה