מה אני עונה למנהלת המשפחתון?

• פותח הנושא ו8
  • פורסם בתאריך

ו8

משתמש מקצוען
הבן שלי, בן כמעט שנתיים, הולך למשפחתון.
בעקרון זה כל יום עד 4 וחצי. והיא החליטה בתחילת שנה ש"בא לה" שזה יהיה עד 3, אני אמרתי לה שאני עובדת עד 4 והדרך לוקחת לי , ואין מצב שאני אבוא ב3 אז לא היתה לה ברירה והוא נשאר שם כל יום עד בסביבות 4 ורבע. (היא אמרה לי שכולם לוקחים ב3 והבן שלי מסכן כי הוא נשאר לבד, ומבירור שעשיתי אצל האימהות - שתיים מהם לוקחים ב3. ו3 (כולל אני) בערך ב4...)
לענייננו, עכשיו היא מתקשרת ואומרת שלפי החוק היא חייבת לשלוח את 2 הבנות הקטנות שלה (4 ו 6 ) לצהרון . והצהרון נגמר ברבע לארבע ואין לה מה לעשות עם הבן שלי!!!
מה התגובה שלי אמורה להיות? אני אמורה להתחיל להשתגע כל יום ולמצוא מישהו שייקח אותו אז, או להתעלם?

ממוחשבת

משתמש מקצוען
לא מכירה את המטפלת. אולי את מאוד רוצה דווקא אותה...
אם את לא רוצה להלשין,
רק להעביר למעון ואז ההתנהלות היא מול מנהלת ולא מול המטפלת עצמה
לוג שבגיל הזה הכי כיף לילד במעון

• תודה
Reactions: ו8

פרונט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם לי היה סיפור דומה ולא רציתי להלשין
אז פניתי לרכזת המשפחתונים בלי להזדהות
ושאלתי אותה באופן כללי מה החוק אומר...אח"כ חזרתי למטפלת
וסיפרתי לה ששוחחתי עם הרכזת והיא אמרה כך וכך...

GALAXY

משתמש מקצוען
הבן שלי, בן כמעט שנתיים, הולך למשפחתון.
בעקרון זה כל יום עד 4 וחצי. והיא החליטה בתחילת שנה ש"בא לה" שזה יהיה עד 3, אני אמרתי לה שאני עובדת עד 4 והדרך לוקחת לי , ואין מצב שאני אבוא ב3 אז לא היתה לה ברירה והוא נשאר שם כל יום עד בסביבות 4 ורבע. (היא אמרה לי שכולם לוקחים ב3 והבן שלי מסכן כי הוא נשאר לבד, ומבירור שעשיתי אצל האימהות - שתיים מהם לוקחים ב3. ו3 (כולל אני) בערך ב4...)
לענייננו, עכשיו היא מתקשרת ואומרת שלפי החוק היא חייבת לשלוח את 2 הבנות הקטנות שלה (4 ו 6 ) לצהרון . והצהרון נגמר ברבע לארבע ואין לה מה לעשות עם הבן שלי!!!
מה התגובה שלי אמורה להיות? אני אמורה להתחיל להשתגע כל יום ולמצוא מישהו שייקח אותו אז, או להתעלם?

זה פשוט חוצפה שאין כדוגמתה!!
במידה וזה משפחתון של התמ"ת, פשוט פונים לרכזת ומתלוננים.
מה הבושה בזה?? המטפלת מועלת בתפקידה!!!
לא נוח לה שעות העבודה?? אז אל תהיי מטפלת!! אף אחד לא הכריח או כפה אותה לעבוד בעבודה הזו.
אל תהססי לפנות לרכזת. מדובר במטפלת חצופה ממדרגה ראשונה.
עם זאת הייתי ממליץ לך לחפש מטפלת אחרת, היות וזה נשמע שאין לה סבלנות לילדים... לכי תדעי מה קורה שם.
שה' ישמור על כל הילדים אמן.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מבחינת הלכות לשון הרע את תהיי "מכוסה" אם תפני אליה בזו הלשון:
"תראי. משפחתון אמור לפעול עד ארבע, ועל דעת זה רשמתי את בני למשפחתון. לאור המצב שנוצר אצטרך לפנות לפיקוח המשפחתונים (ואם אין חיה כזאת- תמציאי אותה) כדי להגיע לפתרון. זה בסדר מבחינתך, כן?"

תמיד עדיף לדבר ישירות ולא מאחורי הגב. תפתחי איתה את הכל, בנועם, לא בהתלהמות. הלחץ מהרעיון שמא נצטרך למצא כל יום סדור לילד- עלול לשבש לנו את התועלת שנוכל להפיק מהשיחה.

בהצלחה!

ו8

משתמש מקצוען
יש כאן עוד בעיה היא גרה די קרוב אלי ולפני זה היינו לפעמים מדברות ועכשיו אני כועסת ולא נעים לי
ועוד משהו ------------:( :
היא אמרה לי דברים לא מדויקים על דרך הבאת המסמכים ויוצא שאני צריכה לשלם 2 דרגות יותר ממה שאני אמורה לשלם!! (אני בינתיים משלמת רק דרגה אחת יותר. אבל זה גם הרבה!!!!)
והכל ביחד- מעצבן.
היא גרמה עכשיו שאני צריכה לשלוח כל פעם את בעלי לקחת אותו לשם ואת אחותי להביא אותו משם, כי היא כל פעם אומרת (בעדינות יחסית) דברים חדשים.

noae

משתמש מקצוען
המטפלת שלך באמת הגזימה, אבל- גם אני נתקלתי בבקשה דומה מהמטפלת של הבן שלי- ביקשה שנגיע לפני ארבע כי קשה לה שהילדים שלה בבית יחד עם ילדי המשפחתון.
הודעתי לה חד משמעית, שכמו שאני כאישה בוגרת קיבלתי החלטה מושכלת לצאת מהבית לעבודה במשרה מלאה, ורק על ידי שאני ממלאה את התפקיד שלי אני מקבלת את המשכורת עליה סיכמתי עם המעסיק, כך היא עשתה החלטה מושכלת כשהחליטה לפתוח משפחתון בביתה, והיא חייבת לעמוד בתנאים על מנת לקבל את התשלום שלה.
למען האמת אני ממש לא מבינה את האמהות שלוקחות ב-3.
ובנוגע לדרגה- אפשר לתקן, תשלחי מחדש את המסמכים כמו שצריך, ותבקשי תיקון.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תגידי לי שאת ממש חייבת את השעות המלאות
ועל דעת כן שלחת את הילד.
ואם זה קשה לה את תפני לרכזת כדי שתחפש לך משפחתון אחר שכן עובד בכל השעות
כך תצאי לא מלשינה אלא מעשית גם כלפיה וגם כלפי שמים.
לגבי המסמכים- את לא יכולה לתקן את מה ששלחת?
ממש חבל על הכסף שלך!

אולם

משתמש פעיל
משום מה זה נראה לי מוזר
במשפחתון של הילדים שלי
3 ילדים נשארים עד 4.30
1 עד רבע לארבע
1 3.30
אולי הבעיה כאן אצלך??

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
את יכולה לומר לה בעדינות (כמו שהיא פונה בעדינות...) שאת כבר קצת מבולבלת, ואת רוצה לעבור איתה על החוזה.
הכל מפורט שם, באופן ברור מאוד.
שעות הפעילות, מספר ימי העבודה בשנה.

וכמו שאת מחוייבת לחוזה כך גם היא.
ואת משלמת על כל דקה שהילד שם.
1900 ש"ח לחודש (בערך). - זה שהתמ"ת מסבסד אותך מסיבותיו שלו זה לא עיניינה. היא מרוויחה את הסכום הזה וצריכה לתת את התמורה המלאה לכספך.

ועל כזה דבר סוגרים למטפלת משפחתון, והיא יודעת את זה!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה