שיתוף מהללאל נוסח AI

מצב
הנושא נעול.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מטורףףףףףףףףףףףף!
זה מהללאל ואליהו? למרות שהוא לא היה בלונדיני
לא. זה איסתרק וקנז בדרך חזרה לכוזר. בימים האלה שהוא היה עסוק בלאכול את הזרוע שלו...

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ווווואוווו!!! זה בולללל!!!!! (אהבתי שבחרת את הקטע הזה. מתאים לקומיקס...)
האמת שאח"כ פתחתי את הספר, וגיליתי שקצת עיוותי את הסיטואציה... אבל אני עדיין אוהבת את הקטע הזה.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
האמת שאח"כ פתחתי את הספר, וגיליתי שקצת עיוותי את הסיטואציה... אבל אני עדיין אוהבת את הקטע הזה.
חייבת לדעת איך מגיעים לכזאת רמה במיג'רני!
מה כתבת?

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מה עיוותת? נראה לי בול חוץ מהמילים. נראה לי שאיסתרק אומר 'הבוקר' ולא רק 'בוקר'.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
חובה כזה כל יומיים!!
טוב אני אתחשב,
אולי כל שבוע?
כמובן שאפשר גם כל דקה
נראה לך?
ה3 הקצרצרים האלו לקחו לי כמעט שעתיים... אבל אני אנסה להעלות עוד. אגב, אם יש הצעות לסצנות רצויות - זה המקום.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נראה לך?
ה3 הקצרצרים האלו לקחו לי כמעט שעתיים... אבל אני אנסה להעלות עוד. אגב, אם יש הצעות לסצנות רצויות - זה המקום.
הסצנה שמהללאל מדבר עם ששת הפרחחים ומלגלג עליהם: "חרוזים!" (פדהאל).
הסצנה של איסתרק בשיעור סיף עם הירלוס
הסצנה של מהללאל עם אליהו ואבא הגדול מתערב - תחילת תחילת מהללאל, כשמהללאל מתעסק עם חזירי הבר.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
הסצנה של מהללאל עם אליהו ואבא הגדול מתערב - תחילת תחילת מהללאל, כשמהללאל מתעסק עם חזירי הבר.
סצנות קשוחות

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
טובים!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תגידו, הכניסו לבינה המלאכותית את ממלכה במבחן?
התוצרים יפיפיים, והוא מבין בזה עשר!...

miriamyedv

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ממלכה במבחן זה בעצם דמיון שכל אחד לוקח לכיוון שלו
השאלה אם אפשר בבינה מלאכותית לתאר דמות נגיד ילד מהמציאות שלנו והתוכנה תצליח ליצור אותו ונזהה את הדמות האמיתית מהחיים שלנו? לפי התאור שנתנו? (לא דמות מפורסמת שיש לתוכנה מידע עליה כמו בנימין נתניהו לדוגמא)

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ממלכה במבחן זה בעצם דמיון שכל אחד לוקח לכיוון שלו
השאלה אם אפשר בבינה מלאכותית לתאר דמות נגיד ילד מהמציאות שלנו והתוכנה תצליח ליצור אותו ונזהה את הדמות האמיתית מהחיים שלנו? לפי התאור שנתנו? (לא דמות מפורסמת שיש לתוכנה מידע עליה כמו בנימין נתניהו לדוגמא)
אתם מוזמנים לנסות ולשתף בתוצאות - תעלו תמונה מהמציאות ותמונה מהבינה, ונראה מה היא באמת יודעת לעשות. (לי חסום, הלוואי ויכולתי)

miriamyedv

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם לי חסום:(
סתם פתאום עלה בדעתי אם אפשר לתאר משהוא שיודעים מהמציאות בוודאות ולראות איך זה יוצא

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם לי חסום:(
סתם פתאום עלה בדעתי אם אפשר לתאר משהוא שיודעים מהמציאות בוודאות ולראות איך זה יוצא
כמעט ואין אפשרות. כי כמה שתנסי לתאר מדויק, עד הפרטים הקטנים, עדיין לתיאור "ילדה בלונדינית עם פנים עגולות, נמשים, עיניים ירוקות, אף סולד, שפתיים קטנות, תלתלים קצרים" יש אלפי תוצאות אופציונליות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה