עזרה מגבר קליטה - איזה ומנין

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ראיתי את השרשור לעיל,
אני צריכה מגבר קליטה למשרד שאין בו קליטה כמעט, יש שלל מכשירי טלפון ניידים של עובדות בשטח.
אני רוצה לקנות בארץ, לא עליאקספרס, מכירים מישהו שידע להתאים לי מכשיר שמגביר קליטה?
תודה!

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם בשרשור הזה בסופו של דבר ממליצים על אליאקספרס אבל @מבין ומאזין מספר שם שקנה בארץ

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ראיתי את השרשור לעיל,
אני צריכה מגבר קליטה למשרד שאין בו קליטה כמעט, יש שלל מכשירי טלפון ניידים של עובדות בשטח.
אני רוצה לקנות בארץ, לא עליאקספרס, מכירים מישהו שידע להתאים לי מכשיר שמגביר קליטה?
תודה!
חנות שאני יודע שמוכרים שם:
אבל אני מכיר אחד שקנה שם והמוכר לא רצה לתת לו את כלל החלקים הטובים והמתאימים בטענה שצריך לזה רישיון ממשרד התקשורת ולכן והוא נתן לו משהו שהוסיף לו קליטה רק לשתי מטר...
תבררו טוב עם זה מתאים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה