מבחן אמינות - מהימנות - צריכה טיפים

חבצלת123

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני צריכה לעבור מבחן אמינות.
הבנתי שיכולים ליפול סתם.
אשמח לשמוע טיפים ממי שעבר את זה.

בלונדי

משתמש פעיל
אני פעם עברתי את זה
היתה שאלה האם חסר לך כסף
ואם כן כמה
עניתי שחסר לי סכום### כדי לגמור את החודש
ואיחרי זה שאלו אותי מה אני עושה ואיך אני מכסה את זה
הרעיון הוא שהם רוצים לראות שאת מבוססת בחיים
ואת לא תגיעי למשל לגנוב כי חסר לך כסף
יש שמה הרבה שאלות גם האם את שותה אלכוהול וכ'ו
מה שבד''כ לא נוגע לאישה חרדית

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין מידי הרבה טיפים, פשוט תהיו כנים.
לדוגמה לא לכתוב שבחיים לא שיקרת- כי זה בד"כ לא נכון

גיטרה

משתמש מקצוען
אני דווקא יודעת, וזו גם ההדרכה שקיבלתי - שצריכים לשקר מעט כדי לעבור את המבחן הזה בקלות.
בינינו, מי יכול להעיד על עצמו שהוא מעולם לא שיקר?
מי בטוח שאם יראה אי מי בעבודה מכניס לתיקו עט ששייך למשרד, מיד ידווח עליו?
וכן על זה הדרך...
מה שבעיקר אמרו לי זה להיות יציבים, אם החלטתם על כיוון מסויים של תשובות - להתמיד בו עד הסוף, גם אם בחלק מהשאלות התשובה פחות מתאימה לכם.

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטרפת לקודמים.
לענות את התשובה שמתאימה לקו שלך בלי לדקדק מידי.
למשל:
האם את שותה אלכוהול
לא מתכוונים לכוסית קידוש של שבת, אפילו אתם מקדשים על יין יבש
אז לא להסס ולהתלבט על זה לפני שעונים "לא"..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה