עזרה מאסטריות בניקיון לכאן

מנהטן

משתמש פעיל
יש לך חומר ניקוי שאת סופר מרוצה ממנו ורוצה להמליץ?
אשמח מאוד שתרשומנה לי כאן שם החומר ולמה הוא טוב ומה אופן השימוש
אני במבצע ניקיון לבית חדש ומרגישה חסרת אונים מול כל מיני כתמים
לדוג׳ כתמי חלודה בכיור אמבט
בין החיבור של האמבטיה לאריחים יש קצת שחור דוחה
כתמים של צבעים על הקירות שלא מצליחה להוריד בקלות
מדבקות על זגוגיות איך מורידים במהירות
ועוד…

וגם כביסות:
חולצות לבנות עם כתמים בצבע כתום שפשוט לא יורדים ואלה חולצות ממש יקרות (עד היום פשוט הייתי בסוף זורקת כי גם אקנומיקה לא עזרה :()

תודה לכל אחת שתשתף
בטוחה שזה יעזור לרבות מכאן.

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
לבית חדש שווה לקחת חברת ניקיון...
ראש שקט וניקיון מקסימלי ..

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לאמבטיה אני מאד אוהבת את האנטי קאלק
ולהורדת סימני דבק יש ספריי יעודי בטמבורים לא זוכרת את שמו.

976חני

משתמש מקצוען
אנטי קאלק מעולה לאמבטיה וגם לחולצות הלבנות, שפריץ על הכתם לפני הכביסה עובד מדהים (במכונה שמה מלבין מלבד האבקה הרגילה)

וייס1

משתמש מקצוען
אנטי קאלק מעולה לאמבטיה וגם לחולצות הלבנות, שפריץ על הכתם לפני הכביסה עובד מדהים (במכונה שמה מלבין מלבד האבקה הרגילה)
בעיניי המסיר אבנית של TNX לא פחות טוב מהאנטי קלאק והריח - אין מה להשוות!!!
אגב, הוא מעולה לכיורים במטבח לשפשוף טוב לפני האקונומיקה, מוציא אותם חדשים!!

דפה

משתמש מקצוען
בין החיבור של האמבטיה לאריחים יש קצת שחור דוחה
אנטי קאלק, זה בכלל מוצר מעולה לסניטריה, אני עוברת על כל הרובה בין הרצפות ומשפשפת עם סקוטש,
לא להיבהל: יושבת על הריצפה ומשפשפת
והכל לבןןןן.
כתמים של צבעים על הקירות שלא מצליחה להוריד בקלות
גאון בנקיון. חומר גאוני! מנקה איתו ספה לבנה מעור, טושים משולחן ילדים פלסטיק, קירות.
חולצות לבנות עם כתמים בצבע כתום
לא יודעת מה הם הכתמים האלו, אבל יכולה לאמר לך איך אני מכבסת כביסה:
כלל ראשון: ה=פ=ר=ד=ה מוחלטת בין צבעים. זאת אומרת שאם יש חולצות לבנות עם פספול צבעוני הוא בכביסה נפרדת! לכביסה הלבנה נכנסים רקקק בגדים לבנים חפים מכל עיטור וצבע אחר.
(לי יש הפרדה כזו: סמרטוטים, מגבות, לבן, אופוויט, ורוד (יס, גיליתי שאופווייט וורוד חוטפים צבע) צבעוני בהיר, צבעוני כהה, שחור, צמר ושונות)
איך מכבסת לבן: בתא הראשון אני שמה אבקת כביסה אריאל לכביסה לבנה בלבד, מקורית, (מכתתת רגליים כדי לקנות רק את המקורי) לא ג'ל! אליו מוסיפה פקק של נוזל אוקסיג'ו, לתא השני א.כביסה ואליו מוסיפה אבקה שנקראת: לבנבן אוקסיפאוור. ותא מרכך שמה רק חצי כמות או פחות, יען אני נגעלת מריחות חזקים.
מכוונת את המכונה על 40 מעלות + כביסה מקדימה ולפעמים מוסיפה גם השריה.

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עצות סבתא גם יעזרו?
לכתמי חלודה- מיץ לימון, לתת לזה לשרות כמה דקות, ולשפשף. (להגברת אפקטיביות- להוסיף מלח למיץ לימון)
או אבקת סודה לשתייה.

סבתא של שולה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אפשר לאמר שאת משוגעת בנקיון
אנטי קאלק, זה בכלל מוצר מעולה לסניטריה, אני עוברת על כל הרובה בין הרצפות ומשפשפת עם סקוטש,
לא להיבהל: יושבת על הריצפה ומשפשפת
והכל לבןןןן.

גאון בנקיון. חומר גאוני! מנקה איתו ספה לבנה מעור, טושים משולחן ילדים פלסטיק, קירות.

לא יודעת מה הם הכתמים האלו, אבל יכולה לאמר לך איך אני מכבסת כביסה:
כלל ראשון: ה=פ=ר=ד=ה מוחלטת בין צבעים. זאת אומרת שאם יש חולצות לבנות עם פספול צבעוני הוא בכביסה נפרדת! לכביסה הלבנה נכנסים רקקק בגדים לבנים חפים מכל עיטור וצבע אחר.
(לי יש הפרדה כזו: סמרטוטים, מגבות, לבן, אופוויט, ורוד (יס, גיליתי שאופווייט וורוד חוטפים צבע) צבעוני בהיר, צבעוני כהה, שחור, צמר ושונות)
איך מכבסת לבן: בתא הראשון אני שמה אבקת כביסה אריאל לכביסה לבנה בלבד, מקורית, (מכתתת רגליים כדי לקנות רק את המקורי) לא ג'ל! אליו מוסיפה פקק של נוזל אוקסיג'ו, לתא השני א.כביסה ואליו מוסיפה אבקה שנקראת: לבנבן אוקסיפאוור. ותא מרכך שמה רק חצי כמות או פחות, יען אני נגעלת מריחות חזקים.
מכוונת את המכונה על 40 מעלות + כביסה מקדימה ולפעמים מוסיפה גם השריה.

כן. חומר מדהים.

קפוצון

משתמש מקצוען
הכתמים הכתומים על חולצות לבנות נשמעים כמו כתמי חלודה
תבדקי האם לא נתקע לך משהו במכונה או נשבר חלק במכונה שיוצר אותם

ניקיון של כתמי חלודה
להטיב את המקום להניח מלח גס ולימון סחוט ובשמש

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שחור בין האריחים לאמבטיה/כיור - להשפריץ אקנומיקה ולהשאיר עד שהכתמים נעלמים, לחזור על הפעולה לפי הצורך.
כתמי חלודה - אנטי קאלק
מדבקות - להספיג בטרפנטין שקונים בטמבור ולהמתין - בדרך כלל יורד אחר כך בקלות רבה.
בתוך האסלה - 00 ירוק - מוציא את כל האבנית, השריה של אקנומיקה כדי להלבין.
00 זאת חומצה חזקה, מסירה אבנית בשניות, אבל פוגעת בחומרים מטאלים (מתכות) וברצפות טראצו (המרצפות הישנות)
גם אנטי קאלק זאת חומצה - וגם הוא יכול לפגוע בנ"ל אם כי במידה פחותה - דרושה זהירות.
החומצות גם אוכלות את הרובה בין האריחים - מה שגורם להם להתחדש מצד אחד, אבל מצד שני יכול לגרום לחריצים להיות יותר עמוקים.
אמבטיות שלא ניקו הרבה זמן אני מנקה ב 3 שלבים - 00 להסרת האבנית, אקנומיקה להלבנה, ומסיר שומנים סנט מוריץ להסרת שומנים ושאריות מרכך שנדבקו לדפנות.

כתמי חלודה על חולצות לבנות - מרססים אנטי קאלק ומיד למכונה - אם החלודה חדרה לבגד האנטי קאלק עלול לחורר את הבגד (לא כל כך מצוי, אבל קורה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה