מידע שימושי למשהו יש מידע על יעקב גרוס או על אופיר פרקש?

שביעית

משתמש מקצוען
שלחתי לכם מייל.

בעבר אני גם ביררתי אצלך עליו.
היה נשמע שיש משהו דרמטי שהפריע לך, כמעט ירדנו ממנו בגלל התגובה שלך בפרוג אבל בסוף כן פניתי אלייך בפרטי לשמוע מה והופתעתי שהיה מדובר במשהו מינורי ממש והכי לא בעייתי {מסוג הדברים שחופשי תכתבי פה כי אני למשל לא רואה בזה בעיה}.
אז קחי בחשבון שסגנון התגובה המסתייגת שלך קשוח מידי, לא משקף ועושה לו עוול.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
בעבר אני גם ביררתי אצלך עליו.
היה נשמע שיש משהו דרמטי שהפריע לך, כמעט ירדנו ממנו בגלל התגובה שלך בפרוג אבל בסוף כן פניתי אלייך בפרטי לשמוע מה והופתעתי שהיה מדובר במשהו מינורי ממש והכי לא בעייתי {מסוג הדברים שחופשי תכתבי פה כי אני למשל לא רואה בזה בעיה}.
אז קחי בחשבון שסגנון התגובה המסתייגת שלך קשוח מידי, לא משקף ועושה לו עוול.
אני מסכימה ובהתחלה אני כתבתי את הכל באשכול הזה, אבל אח"כ לא הייתי בטוחה בעצמי שזה בסדר לכתוב פה, ולכן שאלתי רב וככה הוא אמר לי לעשות.
אני רוצה להבהיר פה לכולם שהיינו מאוד מרוצים ונשמח לקחת אותו גם לאירוע הבא שלנו.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יעקב גרוס היה לי היה מעולה.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהו פרטים של יעקב גרוס?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה