לימוד נהיגה לימוד נהיגה של אישה אצל מורה גבר

מצב
הנושא נעול.

.i.s

משתמש רשום
רוצה לשתף מניסיוני: למדתי כשנה אצל אחת המורות המבוקשות בירושלים. אישה נעימה ונוחה אבל לא למדתי הרבה. ניגשתי לטסט ואחרי ארבעה טסטים הרגשתי שאני לא מתקדמת לשום מקום. סביבי שמעתי וראיתי תלמידות רבות שהשקיעו זמן וכסף והן במצב דומה. אחי המליץ לי לעבור למודיעין למורה טוב שהעביר כמה מחבריו בטסט ראשון. עשיתי את המעבר והתחלתי שוב במודיעין. חשבתי שתוך שיעורים בודדים אני עוברת טסט אך התברר שהספור ארוך יותר, היה חסר לי ממש הרבה ידע.
מה המסקנות שלי מכל זה?
1. ממליצה על מודיעין ולא ירושלים, ההגעה נוחה, ומי שמתעקשת על י-ם ממליצה לבדוק אצל תלמידות כמה זמן למדו ובאיזה טסט עברו.
2. הלימוד אצל מורה גבר ממש לא מתאים. השהות המשותפת לאורך זמן מזמנת קשר ידידותי והיא לא נוחה ולא ראויה. גם אם נשמרים כמובן כללי ההלכה ואפילו נמנעים מקריאה בשם פרטי וכו' עדיין ממש לא ממליצה.

כן, עברתי ב"ה טסט בהצלחה :) ואם אתם מזהים את ההודעה שכתבתי במוצאי יום כיפור- היא אכן נכתבה בעבר ונמחקה עקב תקלה. אני רואה בהעלאת הנושא למודעות חשיבות וגם תיקון ולכן כתבתי שוב דרך ניק אחר... בתפילה שלא נבוש ולא ניכשל

.i.s

משתמש רשום
נו נו
זה קצת כמו ללמוד באקדמיה ואז להטיף נגד.
אם מישהי למד באקדמיה ומרגיש שניזוק- כדאי שישתף, לא?
אני לדוג' לא חשבתי שתהיה בעיה ואולי אם מישהו היה מאיר את עיני הייתה נמנעת ממני עגמת הנפש הזו

רחלה 123

משתמש מקצוען
אם מישהי למד באקדמיה ומרגיש שניזוק- כדאי שישתף, לא?
לא
אלא אם כן מישהו שאל את דעתו.
כולם יודעים את הבעייתיות באקדמיה, ובמורה גבר, ובוחרים מכל מיני סיבות כן לעשות את זה.
אם לך זה לא התאים אז זה עניין פרטי שלך, אבל לבוא ולכתוב כמה זה לא היה נכון אחרי שכבר עברת טסט ומסתבר שהמורה כן עזר לך בזה זה קצת להפוך את כולם למטומטמים...

זמר אלוף

משתמש פעיל
רוצה לשתף מניסיוני: למדתי כשנה אצל אחת המורות המבוקשות בירושלים. אישה נעימה ונוחה אבל לא למדתי הרבה. ניגשתי לטסט ואחרי ארבעה טסטים הרגשתי שאני לא מתקדמת לשום מקום. סביבי שמעתי וראיתי תלמידות רבות שהשקיעו זמן וכסף והן במצב דומה. אחי המליץ לי לעבור למודיעין למורה טוב שהעביר כמה מחבריו בטסט ראשון. עשיתי את המעבר והתחלתי שוב במודיעין. חשבתי שתוך שיעורים בודדים אני עוברת טסט אך התברר שהספור ארוך יותר, היה חסר לי ממש הרבה ידע.
מה המסקנות שלי מכל זה?
1. ממליצה על מודיעין ולא ירושלים, ההגעה נוחה, ומי שמתעקשת על י-ם ממליצה לבדוק אצל תלמידות כמה זמן למדו ובאיזה טסט עברו.
2. הלימוד אצל מורה גבר ממש לא מתאים. השהות המשותפת לאורך זמן מזמנת קשר ידידותי והיא לא נוחה ולא ראויה. גם אם נשמרים כמובן כללי ההלכה ואפילו נמנעים מקריאה בשם פרטי וכו' עדיין ממש לא ממליצה.

כן, עברתי ב"ה טסט בהצלחה ואם אתם מזהים את ההודעה שכתבתי במוצאי יום כיפור- היא אכן נכתבה בעבר ונמחקה עקב תקלה. אני רואה בהעלאת הנושא למודעות חשיבות וגם תיקון ולכן כתבתי שוב דרך ניק אחר... בתפילה שלא נבוש ולא ניכשל
כל הכבוד על השיתוף הזה!!!
ואשרייך שזה נגמר כך...
העליתי לכאן הודעה מאתר רשות הרבים שמביא את כל ההודעות שכתובות ברשות הרבים של יתד נאמן על הסכנות בזה, ושהוא מכיר סיפורים שנגמרו אחרת...
ולאותו ניק שמתלונן/ת על ההטפת מוסר לאחר מעשה, אני חושב שזו דווקא גבורה!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה