דרוש מידע לימוד הנהלת חשבונות

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני רוצה ללמוד הנהלת חשבונות סוג 1
לימוד עצמי אונליין דרך המחשב
איפה אפשר לרכוש משהו זול שמוסבר טוב
או שיש משהו כזה בחינם

צפתית

משתמש מקצוען
אני לומדת ב"חשבונאות בקלות"
כיתה מקוונת של 20-25 תלמידים שאת רואה ושומעת את המרצה אונליין ואת גם יכולה לדבר/להשיב לפי הצורך ממש כיתה רק מהבית
ויש גם שיעורים מוקלטים שפשר לקנות בתשלום סימלי
אבל קחי בחשבון שלסוג 1+2 את צריכה לגשת דרך מכללה ולא בלימודים אקסטרנים כך שתהיי חייבת לרכוש את הקורס אונליין

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש עוד מישהו שניסתה את חשבונאות בקלות ויכולה לאמר לי איך זה

יענקי יעקבוביץ

משתמש צעיר
שלום,
יש מישהי שלמדה בשנה האחרונה דרך חשבונאות בקלות אונליין סוג 3??
נפתח להם קבוצה עוד שבוע ואני רוצה להירשם רק לא מוצאת עליהם יותר מידי מידע
האם מעשי ללמוד סוג 3 בזום?

למח

משתמש רשום
יש את ארגון מלאכתם 025646478 עם סבסוד ענק ...
ובמיוחד בשביל החרדים

אמא+

משתמש פעיל
שלום,
יש מישהי שלמדה בשנה האחרונה דרך חשבונאות בקלות אונליין סוג 3??
נפתח להם קבוצה עוד שבוע ואני רוצה להירשם רק לא מוצאת עליהם יותר מידי מידע
האם מעשי ללמוד סוג 3 בזום?
אני בדיוק נרשמתי לסוג 1+2. הם נשמעים רציניים מאוד. ביררתי ובדקתי המון. הם גם מכוונים אותך לקבלת מלגות. בהצלחה!!

שמחה L

משתמש חדש
שלום.
ממליצה מאד (בב"ב) על מורה בשם רותי בנדיקט 036197483
מורה פרטית שמלמדת בלי קבוצה בשיטה מאד מעשית, מלמדת ישירות על התכנה ומכינה ממש טוב לעבודה.

בתור אחת שלמדה אצלה וכעת עובדת בהנה"ח יכולה לומר שהרבה יותר מכין לעבודה לימודים עם חומר אמיתי של הנה"ח ישירות על התכנה מאשר לימודים עיוניים בכיתת לימוד.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה