מידע שימושי לימודי הגנה עצמית לחרדים - אשכול מידע 2024

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חשוב שהוא התכוון לאומנויות אגרסיביות במיוחד שבהם פציעות הם לא תמיד "עוברים את זה ושוכחים".
אז אם מישהו מכיר, נשמח כולנו לשמוע
זה קורה רק בזירות האבקות מטבע הדברים אנ"ש לא שם...
פציעות ספורט זה דבר שכיח

באלנס

משתמש חדש
אני חשוב שהוא התכוון לאומנויות אגרסיביות במיוחד שבהם פציעות הם לא תמיד "עוברים את זה ושוכחים".
אז אם מישהו מכיר, נשמח כולנו לשמוע
אני מתכווון לאומניות רגילות יש לי חבר שהגיע לחגורה שחורה בקארטה והוא סיפר לי שהוא היה חוטף מכות ממש על בסיס יום יומי ופעם אחת הוא היה מושבת כמה חודשים מצלע שבורה

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז אשמח לדעת, האם לאישה רגילה יוצא מאיימים עליה, לא יצא לי להכיר כזה דבר האם יצא שהשתמשת עם הכוחות הפיזיים שלך
אם זה שליטה עצמית זה משהו אחר
אולי גם גברים שמטעבם הם חובבי עקשן יותר צריכים זאת
תפתחי אשכול ואענה לך :)

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
n
אני מתכווון לאומניות רגילות יש לי חבר שהגיע לחגורה שחורה בקארטה והוא סיפר לי שהוא היה חוטף מכות ממש על בסיס יום יומי ופעם אחת הוא היה מושבת כמה חודשים מצלע שבורה
ממה שאני מכיר זה לא תקין גם באימוני חישול לא אמורים לשבור צלעות, לכולם יש חיים לנהל אחר כך,
טעיות קרות אבל לא הרבה, אני מכיר אדם שדחק בחדר כושר 130 קילו ונפל לו על החזה, תקין זה לא, תאונות קורות כמו שקרה לי עם הקרסול.
זה נכון שבחישול אפשר להגיע למצב של מכות חזקות מאוד (שבירת לבנים ומקלות ) אבל עם הכנה נכונה לספיגה.
ידוע שאחרד מגדולי המתאגרפים שהיה עושה מופעי חישול מת מאגרוף בבטן שהוא קיבל בהפתעה.

באלנס

משתמש חדש
זה קורה רק בזירות האבקות מטבע הדברים אנ"ש לא שם...
פציעות ספורט זה דבר שכיח
אגב אני מכיר לוחם חרדי אברך ויותר מזה ברמה ממש גבוהה שהולך לזירות האבקות ומנצח שם (לרוב) הוא טוען שרק דבר כזה מכין אותך בתכלס לקרב אבל גם בMMA אני יודע שאפשר לחזור עם פנס בעין וכו' דברים בקטנה אבל עדיין זה קיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה