דרוש מידע לימודים

שרפית

משתמש רשום
שלום רב

אני מחפשת לבעלי קורס הנהלת חשבונות +חשב שכר
משהו פרונטלי
באזור המרכז

יודעים להמליץ לי על משהו ?
(בעקרון אחרי אבחון גרפולוגי המליצו לו מאוד על רואה חשבון
הוא כן רוצה להתחיל קודם הנהלת חשבונות ולראות שהוא מסתדר עם הנושא)

אשמח למי שיש ניסיון / מידע

תודה רבה
והמשך יום טוב לכלום

ארמון חול

משתמש פעיל
שלום רב

אני מחפשת לבעלי קורס הנהלת חשבונות +חשב שכר
משהו פרונטלי
באזור המרכז

יודעים להמליץ לי על משהו ?
ממליצה מאוד!!! על המרכז החרדי להכשרה מקצועית בבני ברק מרצים מאוד ברמה!!
יש את בכיר, אםם תתקשרי לברר הם ירדפו אחריך עד היום שתרשמי, אח"כ לא יהיה לך עם מי לדבר... חוץ מהעניין שרמה של המרצות שם רדודה...
אם את רוצה לימודי לימודי הנהח קצרים וממקודים יש בבני ברק את מיכל אייזנר 0504117175 יהיה גם יותר זול
(בעקרון אחרי אבחון גרפולוגי המליצו לו מאוד על רואה חשבון
הוא כן רוצה להתחיל קודם הנהלת חשבונות ולראות שהוא מסתדר עם הנושא)

אשמח למי שיש ניסיון / מידע
אין כ"כ קשר בצורת העבודה ובהיקף הלימודים בין הנהח לרו"ח
ואין בכלל קשר בין חשבות שכר לראית חשבון... (חוץ מזה ששלושתם מתעסקים עם כספים...)
מכירה כמה וכמה רו"ח ומנהלות כספים שלא יודעות הנהח... (מכירות רק את המאזן.... ולא את הדרך אליו...)
ואם השאיפה שלך היא ראית חשבון, כדאי כבר להתחיל, כי זה לימודים של כמה שנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה