עזרה לוגו למאפרת שיש לה חנות וגם עושה קורסים, איך משלבים?

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
הי לכולם,
פנתה אלי לקוחה שהיא גם חברה ורוצה שאני יעשה לה מיתוג לחנות שלה.
הקטע זה שהיא גם עושה קורסים למאפרות ולנשים שרוצות ללמוד להתאפר .
מה שמאוד שונה ומיוחד אצלה זה שהקורסים פרטניים ,אחת על אחת.
מפגש חד פעמי של בערך 3-4 שעות.
במפגש היא מקדישה את מלא צומת הלב ומלמדת איך לאפר.
תוך כדי הקורס היא מכניסה דמיון מודרך, סיפורים שקשורים לתורה, משפטים מעצימים, בדרך מאוד חוויתית ומהנה.
מכיוון שאני פחות עוסקת במיתוג אני קצת מסתבכת ולא מצליחה להתמקד.
הלקוחה רוצה שהלוגו שלה יהיה באנגלית משהו שמשדר יוקרה וסטייל, מצד שני היא מאפרת שלוקחת את האיפור למקום עם העצמה אישית ורוחנית.
ובנוסף איך אני משלבת את כל זה עם החנות?

כמובן שצריך גם סלוגן שיתאים להכול.
היא אמרה לי שהיא רוצה סלוגן -makeup and more כי היא מוכרת גם מוצרי טיפוח ואקססוריז בחנות, אבל היא פתוחה לעוד אופציות.
אני מרגישה שיכול להיות משהו יותר טוב, כי היא לא מאפרת רגילה היא משהו אחר.

אם יש לכם רעיונות אשמח שתשתפו.
מצרפת את הבריף שעשיתי ללקוחה למי שרוצה לעיין,(לא עשיתי בריף כבר מלא זמן אז תסלחו לי, אם משהו שם לא תקין:sneaky:).

קבצים מצורפים

• בריף למאפרת.docx
    KB 20.7 · צפיות: 70

TGSh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יכולה לחפש השראות ב freepik
שילוב של makeup עם המילה soul יכול לתת כיוון קצת
שזה בעצם לחבר את היופי החיצוני לפנימי
לדוג במקום makeup and more לשנות ל- makeup and soul
כמובן שיש סלוגנים מתוחכמים יותר. זה רק לתת כיוון
בהצלחה
צפה בקובץ המצורף 1374320
וואי תודה רבה!
כיוון מעניין.
אשמח לעוד רעיונות וכיוונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה