עזרה לאונרדו - מאגר תמונות שיצרתי

• פותח הנושא gs
  • פורסם בתאריך
  • תגיות
    100

gs

משתמש פעיל
שלום רב
אשמח לעזרתכם
יש לי מנוי חודשי בלאונרדו ויצרתי הרבה תמונות בסדרות שונות, המנוי התחדש ואיתו אבדו מהמאגר התמונות, כך שאין לי אפשרות להוסיף על הסדרות או להשתמש בפרומפט או במספר הסידורי כדי ליצור דברים חדשים דומים.

כשאני מבקשת את האוסף הפרטי הוא מביא לי רק את האחרונים ומתחיל להבהב לגבי שאר התמונות.
מה עושים?

gs

משתמש פעיל
אשמח לעזרתכם
איך מצליחים למצוא את כל התמונות שיצרתי ומשום מה לא נראות באוסף הפרטי?
תודה רבה

gs

משתמש פעיל
פניתי ובעזרתם האדיבה איכשהוא הצלחתי דרך יצירת תיקיות להוסיף חלק קטן מהם לתיקיה מסודרת שמקווה שתשאר בחיים
את התמונות שמרתי מיד אבל כדי ליצור סדרה או סגנון אני זקוקה לפרומפט ולמספר הסידורי ואת זה כמובן אין לי...
אם יש מישהו שיכול להחכים אותי עוד בענין המאגר והיכן הוא אוטומטית "גר" - אשמח.
כי התופעה הזו לא היתה בחודש הקודם של המנוי
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה