דרוש מידע כמה עולה דירה בלייקווד?

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בשבועון במה (האמת לא יודע בדיוק איך להגדיר אותו, עלון/עיתון/שבועון/ - מין יצור כלאיים מוזר שיש בתוכו עלון תורני לשבת ומצד שני עוסק גם בעניני עולם הזה)
יש השבוע ראיון מעניין עם עורך יתד נאמן באנגלית על נושא הדירות לזוגות צעירים בארצות הברית, והוא מתאר שכמעט כולם שוכרים דירה בהתחלה, וההורים עוזרים בשנים הראשונות.
הוא כותב שם ששכירות דירה קטנה (בטח במושגי אמריקה) בלייקוד הוא באזור 1800-2000 דולר.
מעניין אותי לדעת ממי שמכיר את שוק הדירות בארצות הברית - כמה עולה דירה כזו בלייקווד?

אמונה ובטחון

משתמש צעיר
נראה לי שהוא הגזים לחלוטין, אא"כ דירה קטנה הכוונה לא וילה של שלוש קומות אלא רק קומה אחת של 200 מטר.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ברור שהולכים שם ישר לשכירות.. לוקח שנים עד שהם חולמים בכלל ליקנות דירה וגם זה בעיקר בעלי יכולת
לפני 15 שנים אח שלי שכר דירת 2 חדרים , אם אני זוכרת נכון משהו כמו 1200$ לחודש
היום הבנתי שזה באיזור ה2000 דולר

ישראל סגל

משתמש פעיל
באיזורים החדשים בליקווד המחירים די זולים [נראה לי בין 300 ל500 אלף דולר לדירה (כמובן בית פרטי 3 קומות עם בייסמנט וכו')}

judy

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בית 2 קומות עם בייסמנט(5 חדרי שינה.)
באזורים החדשים זה מינימום 900,000$
בשנה שנתיים האחרונות המחירים קפצו והם נמכרים אפילו במיליון+
שכירות של בייסמנט זה 1,700+

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
בית 2 קומות עם בייסמנט(5 חדרי שינה.)
באזורים החדשים זה מינימום 900,000$
בשנה שנתיים האחרונות המחירים קפצו והם נמכרים אפילו במיליון+
שכירות של בייסמנט זה 1,700+
די תואם למחירים כאן
לכן הם לא מתרגשים מהמחירים בירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה