עזרה כלכלה-אורין שפלטר

AVITALLL

משתמש חדש
יעזור לי מאוד!
אני צריכה רק ספר תאוריה
לקנות או להשאיל?
אשמח אם תיצרו אתי קשר0504119144

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא אמור להיות אצלכם בזמן הקרוב?
לא ממש.
הוא אצל מישהי מירושלים ולצערי אני לא ממש יודעת למתי היא צריכה אותו (יש מצב שהמבחן שלה בסוף אייר).
הבעיה היא שאין לי כ"כ דרך להשיג אותה כי הפלא' שלי בו היה את המספר שלה הלך לבית עולמו...
אם יש לך דרך לקחת מירושלים, אעשה מאמץ מחר להגיע אליה. (בעצם נראה לי שהיא גרה בדרום ולומדת בי-ם, אבל לא בטוח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  32  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה