יש "קובית קרח" בחנויות!!!

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תגידו לי שזו המורה שלי מהתיכון
בול מתאים עליה, שרהלה מלוביצקי, לימדה אותנו ספרות
זו היא???????

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי נעשה קבוצת רכישה אצל שרלה בעצמה???

מי שמעונינת שתצלצל לי,

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אקורד;2476260:
ברחובות????
אז כן,

יוהוווווו
איזו אשה מדהימה ומהממת
לא אשכח אותה לעד
יש למישהו מייל שלה???

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י EstiArt;2476431:
יוהוווווו
איזו אשה מדהימה ומהממת
לא אשכח אותה לעד
יש למישהו מייל שלה???

לי יש.
השאלה היא אם אפשר לתת.
אני אשלח לה מייל לשאול ואם כן אשלח לך באישי.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
באמת לא ידעתי איזה שם להגיד לה;););)

בפ

משתמש רשום
כותבת בשם חברה (אין לה ניק בפרוג) שביקשה ממני להגיב בשמה:

שלום רב,
לא קראתי את הסיפור אבל שמעתי מאחת שקראה ומאד נהנתה ממנו.
לי אישית אין כל חשק לקרוא אותו עד שאדע אל נכון שהסופרת מכירה את הנושא של מחלות כליות מהיכרות אישית ומבירור מעמיק.
קשה לי עם זה שסופרות כותבות על נושאים וניסיונות שאין להן הבנה בהם מעבר לידיעות הבסיסיות.
יש בזה, לדעתי, מעט זלזול בסובלים ורק מי שמכיר מקרוב יודע עד כמה.
ושוב, לא קראתי את הסיפור המדובר רק זו נקודה שמאוד צורמת לי בקריאת ספרים מעין זה.

מעניין לשמוע מה דעת הקוראות הנלהבות בנידון.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בפ;2478582:
כותבת בשם חברה (אין לה ניק בפרוג) שביקשה ממני להגיב בשמה:

שלום רב,
לא קראתי את הסיפור אבל שמעתי מאחת שקראה ומאד נהנתה ממנו.
לי אישית אין כל חשק לקרוא אותו עד שאדע אל נכון שהסופרת מכירה את הנושא של מחלות כליות מהיכרות אישית ומבירור מעמיק.
קשה לי עם זה שסופרות כותבות על נושאים וניסיונות שאין להן הבנה בהם מעבר לידיעות הבסיסיות.
יש בזה, לדעתי, מעט זלזול בסובלים ורק מי שמכיר מקרוב יודע עד כמה.
ושוב, לא קראתי את הסיפור המדובר רק זו נקודה שמאוד צורמת לי בקריאת ספרים מעין זה.

מעניין לשמוע מה דעת הקוראות הנלהבות בנידון.

כמי שנושא הכליות קרוב לליבה ומוכר לה עד כדי כאב, מנסיון אישי של הרבה מאוד שנים, אני היא זו [או אחת מאלו] שעברו על פרקי הספר, הגיהו, העירו ווידאו שכל הנתונים [כולם] נכונים ומדוייקים. במקום שהיה צורך לשנות ולו במקצת כדי שיהיה 100% נכון, נעשה השינוי.
כך שהספר הזה מציג תמונה אמיתית ונכונה.

גם אני לא אוהבת אי דיוקים ולכן שמחתי מאוד על ההזדמנות שניתנה לי להגיה ולהעיר. וכל הערה התקבלה בשמחה.

ולא היה מדובר על אי דיוקים גסים אלא דברים שרק מי שמבין קצת הנושא לעומק יתן ליבו אליהם ובכל זאת הסופרת שינתה בשמחה ומאור פנים.

תמי'לה

משתמש פעיל
ספר נדיר שתודה להשם הגיע לידי כשאושפזתי עם ילד ופשוט החזיק אותי.
אשמח מאד לכתובת המייל של הסופרת הנדירה הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה