דרוש מידע יש לכם מצלמות אבטחה עם צפייה מהמחשב?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מצלמות של פרוויזן עולה בערך 250 שקל, שומר נקודתי על כרטיס זיכרון או בענן של פרוויזן.
אפשר להתחבר מרחוק דרך האפליקציה שלהם, אפשר גם דרך מחשב עם תוכנת בלוסטאקס, עובד מצוין גם בנטפרי.
אפשר להזיז את המצלמה גם מרחוק וזה כולל אינפרא אדום לראיית לילה .
אפשר לדבר עם המצלמה, (לי הרגיש שהשמע לא מספיק ברור).
ראיתי את זה בפעולה וזה עובד מעולה.
זה צריך רשת אינטרנט אלחוטית WIFI איפה שהמצלמה מותקנת.
זה הדגם החדש (אני ראיתי את הדגם הקודם, החדש אמור להיות יותר טוב)

ק'סניק

משתמש מקצוען
פתוח בנטפרי?
כמה זמן אפשר לראות אחורה?
חברה? מחיר? סוג..
רואים ברור?
תודה
אצלי זה פתוח בנטפרי יש לי IP קבוע..
יש לי מצלמות IP רואים ברור ביותר
התקנה עלתה לי ממש זול עם כבלים CAT7
לגבי כמה זמן אפשר לראות אחרוה זה משתנה בגודל כונן אכסון, כמות מצלמות, איכות צילום, כמה תנועות יש ביום..
צמתקין טוב ידע לשער פחות או יותר במדוייק לכמה זמן זה ישמור... (המתקין שלי ממש דייק אחרים ממש לא דייקו..)
בנוסף מאד נהניתי מהמתקין שלי הכל ללא תקלות ושירות מדהים!!!

הקוזניצר

משתמש צעיר
ברמת העיקרון סטיק יכול לעבוד עם מצלמות אבטחה במידה והסטיק מחובר לראוטר בשביל לפתוח את הפורטים של המצלמות או ראוטר סלולרי אבל בפועל צריך למצלמה רוחב פס יציב להעביר בין 4 ל8 סרטים באיכות גבוהה באופן רציף סים לא יכול לעמוד בזה

ק'סניק

משתמש מקצוען
אי אפשר לדייק בזה האיכות היא רק מתי שיש תנועה והיה ויש עץ מתחת למצלמה אז הנפח נהיה קצר מועד
קודם כל לכן לוקחים הגדלה של נפח אכסון..
לגבי בדיוק כתבתי למעלה שאנשי מחשבים רציניים יודעים פחות או יותר לדייק על דברים נורמטביים.. לא מדובר על מקרים קיצוניים כמו שאתה אומר כלומר כשיש עץ צריך למצוא פיתרון לצמצם את כמות התנועות..
אצלי יש עצים ועם הכל זה נשמר לי בדיוק כמו שהמתקין אמר לי כחודש ושבוע..

הקוזניצר

משתמש צעיר
קודם כל לכן לוקחים הגדלה של נפח אכסון..
לגבי בדיוק כתבתי למעלה שאנשי מחשבים רציניים יודעים פחות או יותר לדייק על דברים נורמטביים.. לא מדובר על מקרים קיצוניים כמו שאתה אומר כלומר כשיש עץ צריך למצוא פיתרון לצמצם את כמות התנועות..
אצלי יש עצים ועם הכל זה נשמר לי בדיוק כמו שהמתקין אמר לי כחודש ושבוע..
ברור שתלוי בנפח
זה שזה מדויק זה כי הוא הגדיר חודש ושבוע שמירה ובאמת יש מקום בדיסק קשיח

ק'סניק

משתמש מקצוען
ברור שתלוי בנפח
זה שזה מדויק זה כי הוא הגדיר חודש ושבוע שמירה ובאמת יש מקום בדיסק קשיח
הוא לא הגדיר שום דבר זה לא מדוייק אף פעם מספר הימים שנשמרים..
ודיי נמאס כבר אין לי כח להתווכח איתך... כנראה שיש אנשים שמבינים קצת יותר ממך..

הקוזניצר

משתמש צעיר
הוא לא הגדיר שום דבר זה לא מדוייק אף פעם מספר הימים שנשמרים..
ודיי נמאס כבר אין לי כח להתווכח איתך... כנראה שיש אנשים שמבינים קצת יותר ממך..
למה לדבר בטונים האלו, אפשר לדבר יפה !
אתה פשוט כתבת קצת בלי הגיון אבל זה לא כ"כ יכול להיות אי אפשר לחזות נפח מדויק מראש אלא אם כן זה מוגדר
אני מגיע מהתחום ומכיר אותו קצת בכל אופן אם זה פגע בכבודך לא התכוונתי לריב או להתווכח אם כי אני עומד על עמדתי אבל ממה שכתבת שמתי לב למקצועיות שלך "צריך להוסיף נפח" הבנתי כמה אתה מבין בתחום!

משתמש תפוס

משתמש רשום
@לארג' @3 פינות
מקווה שזה בסדר שאני נכנס לאשכול אחרי מלא זמן
רציתי לדעת האם החברה הזאת שכתבתם היא יכולה לעבוד דרך המחשב גם בלי צורך באליקציה גםם בהתקנה הראשונית ?

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש מצלמות של פרוויזן עולה בערך 250 שקל, שומר נקודתי על כרטיס זיכרון או בענן של פרוויזן.
אפשר להתחבר מרחוק דרך האפליקציה שלהם, אפשר גם דרך מחשב עם תוכנת בלוסטאקס, עובד מצוין גם בנטפרי.
אפשר להזיז את המצלמה גם מרחוק וזה כולל אינפרא אדום לראיית לילה .
אפשר לדבר עם המצלמה, (לי הרגיש שהשמע לא מספיק ברור).
ראיתי את זה בפעולה וזה עובד מעולה.
זה צריך רשת אינטרנט אלחוטית WIFI איפה שהמצלמה מותקנת.
זה הדגם החדש (אני ראיתי את הדגם הקודם, החדש אמור להיות יותר טוב)
האם אפשר להפעיל בלי צורך במתקין?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם אפשר להפעיל בלי צורך במתקין?
@לארג' @3 פינות
מקווה שזה בסדר שאני נכנס לאשכול אחרי מלא זמן
רציתי לדעת האם החברה הזאת שכתבתם היא יכולה לעבוד דרך המחשב גם בלי צורך באליקציה גםם בהתקנה הראשונית ?
אין צורך במתקין עושים את זה לפי ההוראות ויש להם גם שירות לקוחות בעברית לחברת provision.
הנה לינק להוראות:
אפשר לגשת למצלמות גם דרך מחשב עם תוכנת בלוסטאקס או כל תוכנה אחרת המדמה מכשיר אנדרואיד, וגם אפשר להתקין את המצלמה ככה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה