דרוש מידע יש לכם טינקו S5 קומבו? אשמח שתכנסו

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכון אפשר להפריד את המנוע ולהפוך אותו לשואב אבק ידני?
ניסיתי והוא לא שואב לי כלום
יש משהו שאני לא יודעת עליו
או שהאופציה הזו באמת לא מוצלחת?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אולי הסרטון יעזור לכם לראות אם פיספסתם משהו:

rivkic

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי הסרטון יעזור לכם לראות אם פיספסתם משהו:
מצאתי את מה שהיה חסר לי
תודה!

rivkic

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
מאוד!

משתמשת אנונימית

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אני רוצה לקנות את הטינקו s5 קומבו, אשמח לשמוע המלצות\דיס המלצות והאם יש דגם אחר שיותר מומלץ.

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות את הטינקו s5 קומבו, אשמח לשמוע המלצות\דיס המלצות והאם יש דגם אחר שיותר מומלץ.
אנחנו מאוד מרוצים. המיכלים שלו אומנם קטנים יותר אבל למי שיש בית יחסית קטן(שלנו 62 מטר) אז זה מספיק בהחלט. השואב הידני ממש נח.

משתמשת אנונימית

משתמש רשום
מנוי פרימיום
למה טוב השואב הידני? האם אחרי 62 מטר נגמרת לך הסוללה? הדירה שלי 80 מטר, האם אמור להספיק?
ואיך הוא בניקוי רצפת מטבח ושירותים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה