דרוש מידע יש לכם אוזניות בלוטוס איכותיות לבריכה?

SHIMIX

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מחפש אוזניות לשחייה במחיר סביר
אשמח שתמליצו לי על משו'

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי אוזניות מאליאקספרס דווקא, מאד זולות וטובות.
הם נגד מים, אמנם לא ניסיתי בריכה אבל בכללי הן דיי מקיימות את התכונה הזאת.
לדעתי כדאי לנסות.

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וודאי
זה האוזניות האלו, לא שמור לי הלינק שממנו אני הזמנתי.
הדגם האחרון (013)
כשאני קניתי עלה 60, קצת מוזר לי המחיר פה. אבל אדרבה.

צבי2

משתמש פעיל
אני לא בטוח שהייתי ממליץ לך על אוזניות בלוטוס לשחיה, זה מחייב את הפלאפון שלך להיות איתך בשטח ובבריכה ציבורית זה לא בהכרח מומלץ [תלוי בתנאי השטח]
אני אישית מאוד נהנה מנגן MP3 פשוט שעולה כ30 דולר ומחזיק מעמד לתקופה סבירה [חצי שנה]

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אני גם מחפשת
אם יש למישהו מושג איפה אפשר לקנות אוזניות לבריכה, אני אשמח לקישור.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה