דרוש מידע יש לך מכונת כביסה קונסטרוקטה ואת מרוצה?

• פותח הנושא bp1
  • פורסם בתאריך

פפסי

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לי יש קונסטרוקטה , היא מצוינת

אבל שמעתי גם ש AEG מצוינת (נראה לי אפילו יותר מקונסטרוקטה)

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
קונטרוסטה בוש זה אותו אחד [שמועה ששמעתי ממקור מהימן]
אכן כן
אבל יש הבדל במקומות הייצור שלהם
בוש מיוצרת בגרמניה וקונסטרוקטה מיוצרת בפולין ובעוד מדינות
לנו יש קונסטרוקטה 7 קילו שמיוצרת בפולין והיא מצוינת ממש בכל חנות המליצו לי דווקא עליה משום שהתוכניות הם עדיין לא עם מסך מגע אלא עם כפתורים מה שאומר שיש פחות תיקונים בעתיד והם פחות יקרים
מטבע הדברים ככל שהמכשיר יותר מורכב ומתקדם גם התיקון יותר יקר עלה לנו 1900
מרוצים עד הגג(אמנם לא יותר משנה אבל היא נהדרת בינתיים)

חני וחיים

משתמש פעיל
יש לי קונסטרוקטה 3.5 שנים 7 ק"ג מבחינת כתמים יחסית סביר. מידי פעם יש כתמים עקשניים שלא יורדים אבל נראה לי סביר לבית עם ילדים.
הבעיה שלה היא שהכביסה ממש ממש מתקמטת (על 400 סיבובי סחיטה שזה המינימום) ניסיתי פעם ללא סחיטה כלל אבל אז בסיום הכביסה דלת המכונה לא נפתחת.
יש לי דברים שאצל אמא שלי יוצאים ללא צורך בגיהוץ כלל (מכונה של MILE) ואצלי חייבים גיהוץ רציני.
דיברתי עם חברה שיש לה את אותו דגם וגם היא התלוננה שהכביסה יוצאת ממש מקומטת.
חוץ מזה יש הרבה גיוון בתכניות ואפשר להתאם לצורך הספציפי של הכביסה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
קונסטרוקטה (e2010 כמדומני)

לא הרבה זמן (כחצי שנה), אבל מאד המליצו לי ובינתיים מעולה (קצת מרעישה בסחיטה)

7 ק"ג

1700 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה