רכישות בחו"ל יותר זול מאליאקספרס - Temu

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אויש
שכחתי להשתמש וכבר סגרתי הזמנה
יש מה לעשות?
אם נזכרת תוך כמה דקות אפשר לבקש לבטל, להכנס שוב דרך הקשבק (אני נכנסת דרך מקס) ואז הוא שואל אותך אם להוסיף את כל מה שביטלת לסל.
אפשר לנסות עם השירות לקוחות הם אדיבים
ואגב תמיד עונה לי נציג אמיתי
היום ענה לי אחמד והיה כתוב שההתכתבות מתורגמת כל כך בא לי לתת לו כמה קללות באידיש שהוא לא יצליח לתרגם... חחח

ההוא סבא

משתמש צעיר
היום ענה לי אחמד והיה כתוב שההתכתבות מתורגמת כל כך בא לי לתת לו כמה קללות באידיש שהוא לא יצליח לתרגם... חחח
ביקשתי מגוגל לתרגם לעברית את הקללה המפורסמת: גיי אין דרערט אריין.
הוא תירגם: לך לדררט.
כשביקשתי ממנו לתרגם זאת לערבית, הוא כתב: اذهب إلى دررت
ברררר.........

וויינער יואל

משתמש מקצוען
ביקשתי מגוגל לתרגם לעברית את הקללה המפורסמת: גיי אין דרערט אריין.
הוא תירגם: לך לדררט.
כשביקשתי ממנו לתרגם זאת לערבית, הוא כתב: اذهب إلى دررت
ברררר.........
המילים הנכונות זה "גיי אין דער ערד אריין", ואת זה הוא יודע לתרגם מצוין

נפטון

משתמש פעיל
כשזה רושם שהוא משתמש עם שירותי תרגום אז זה סיני/פיליפיני כנראה שיושב וכותב, השמות הם סתם שמות לפי המיקום הוא נותן את השמות.

תמממממי

משתמש פעיל
מחפשת קליפס כזה
1712650158220.png

מקליד...

משתמש פעיל
קוני טמו היקרים!
תעזרו לי בבקשה למצוא דבק איכותי (כמו 3 שניות) קניתי כבר 2 סוגים, אחד דפוק, ואחד אין לי מושג איך משתמשים/פותחים בכלל.
מישהו קנה מהם דבק והיה מרוצה?
תודה

וויינער יואל

משתמש מקצוען
קוני טמו היקרים!
תעזרו לי בבקשה למצוא דבק איכותי (כמו 3 שניות) קניתי כבר 2 סוגים, אחד דפוק, ואחד אין לי מושג איך משתמשים/פותחים בכלל.
מישהו קנה מהם דבק והיה מרוצה?
תודה
במקרים כאלה כבר עדיף לרדת לטמבור ולקנות משהו איכותי,
הנה כבר שילמת על 2, ואין לך את זה עדיין,

רבקה30

משתמש צעיר
נגמרו החגיגות?
כבר אין אופציה של החזר ללא החזרה, וגם לא אופציה של החזרה ע"י לקוח. חייבים ללכת לדואר :(
בצ'אט אמרו לי לפני כמה ימים שמקווים שעוד יחזור השירות
האם למישהו כבר נתנו שוב אופציה כזו של החזרה ע"י שליח?

ומענין אותי הכללים שלהם:
לפי מה משתנה המדיניות??
כמה פעמים הם נותנים קופון בקלות? בלי תחנונים? נראה לי 4 פעמים קבלתי בקלות, עוד פעמיים בקושי, וזהו. יש פרוטקציה...?
והאם למשתמשים חדשים עוד יש אופציה של החזר ללא החזרה?

המליונרית

משתמש מקצוען
נגמרו החגיגות?
כבר אין אופציה של החזר ללא החזרה, וגם לא אופציה של החזרה ע"י לקוח. חייבים ללכת לדואר :(

ומענין אותי הכללים שלהם:
לפי מה משתנה המדיניות??
כמה פעמים הם נותנים קופון בקלות? בלי תחנונים? נראה לי 4 פעמים קבלתי בקלות, עוד פעמיים בקושי, וזהו. יש פרוטקציה...?
אני כעסתי עליהם בצאט בגלל שבעת ההזמנה לא היה רשום שההחזרה רק דרך הדואר והדואר רחוק וכו וכו
בסוף הם זיכו אותי והדברים נשארו אצלי,
את יכול הלנסות

רבקה30

משתמש צעיר
אני כעסתי עליהם בצאט בגלל שבעת ההזמנה לא היה רשום שההחזרה רק דרך הדואר והדואר רחוק וכו וכו
בסוף הם זיכו אותי והדברים נשארו אצלי,
את יכול הלנסות
מנסה כבר פעם שניה... ולא מצליחה :(
רציתי לדעת אם למשתמשים אחרים זה כן עובד?
או שהשירות הזה פסק לגמרי, לכולם?

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
לגבי קופונים- הנציגה אמרה לי בצאט שבאפליקציה יש להם אירועים שההשתתפות בהם מעניקה קופונים שווים.
אולי כדאי שנפעיל לחץ להכניס אירועים גם לאתר

anaelkm2

משתמש חדש
נגמרו החגיגות?

ומענין אותי הכללים שלהם:
לפי מה משתנה המדיניות??

גם אני דיברתי איתם והם אמרו שההחזרה על ידי שליח לא זמינה בעיקר בגלל החברה החיצונית של השליחויות שהיא בחרה להפסיק את השירות [לא כל כך מאמין לזה האמת] ושהם מקווים שזה יחזור בעתיד, אם כי הם לא מתחייבים, כנראה שהם כבר משכו מספיק לקוחות מאמזון ועליאקפסרס על ידי השיטה הנוחה הזאת וכל שכן על ידי השירות של ההחזר ללא החזרה ו....זהו, אנשים [אני על כל פנים] התרגלו לממשק, הוא הידידותי והנוח ביותר מכל הבחינות מכל האתרים האחרים שאני מכיר, גם העברית היא הכי פחות עילגת, גם הכל כתוב מסודר ונוח לעין, בקיצור אין מה להשוות, מי שבחר שזה יראה ככה, ירד לפרטי פרטים לנוחות הכי מטורפת שיכולה להיות, זה פשוט ממכר!
ובוא לא נשכח שלפחות קיים שירות החזר ללא תשלום, מה שלא קיים בכל מוצר שקונים מעליאקספרס.
וגם המשלוח מהיר בהרבה יותר.
והצעות קופון מידי פעם של ל20% ! מגיע עד 96 ש"ח! ולא 4 קופון של 4 ש"ח מעליאקספרס או אם הם מפנקים 4 דולר!!
וההתחשבות שלהם [בשלב הזה לפחות נקווה שישאר] הרבה יותר מתחשבת בלקוח

לגבי הקופון לתועלת כולם: רציתי להחזיר משהו, והשירות של ההחזרה על ידי שליח לא היה זמין, אז ביקשתי מהם פיצוי או זיכוי כל שהוא, והם לא הסכימו אבל הסכימו לתת קופון נוסף [אחרי 2] של 20%, והבטיחו שישתקף תוך 24 שעות, עבר הזמן, והקופון נדחה.. אחרי הרבה חפירות שזה לא מתאים והבטחתם וקחו אחריות וכדו'.. הם התנצלו והתעקשו שלא ניתן לתת לי קופון, ואז ניסיתי משהו- התלוננתי על מוצר אחר שאני רוצה להחזיר אז רק אם שליח יבוא, ובגלל שלא יכלו לספק את זה הם הנפיקו לי קופון מיידית! שאלתי מה קרה פה? ואמרו לי שהנציג הקודם שלח בקשה למערכת לתת לי קופון סתם בלי סיבה "בקשה ישירה לקופון"- וזה כבר לא מאושר לי [כנראה כי כבר קיבלתי כמה..]
אבל כאשר הדרישה שלהם מהצוות הגבוה יותר לקופון מגיעה ממקום של פיצוי ואפשרות "פשרה" לספק את הלקוח על מוצר שלא מרוצה או משהו... כן נותנים להם אישור לקופון, אז זה הקומבינה... בכל מקרה צריך להיות ישר כי אם זה הכללים והנהלים שלהם לתת קופון אז צריך באמת מוצר שלא מרוצים ממנו ומבקשים להחזיר או אם הם מסכימים על כל פנים לפצות במשהו סימלי על כך, שלא יהיה חשש גזל, לא יודע ככה נראה לי ... מה אתם חושבים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה