רכבים יועץ רכב יעקב כרמל

זית רענן

משתמש מקצוען
מישהו התנסה בשירות של יועץ רכב בשם יעקב כרמל?
אשמח לשמוע לגבי אמינות, וגם האם להשתמש בשירות שלו ייתן תוצאה שווה יותר.(בהנחה שהקונה לא בור מוחלט בתחום הרכב).
דיס המלצות- בבקשה האישי.
תודה רבה.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הוא מומחה ללא ספק, יגיע איתכם למוכר הרכב, ואף ישיג עסקאות כדאיות. בבדיקה הראשונית הוא יכול לשים לב לדברים שאדם מחוץ לתחום לא ישים לב בקלות, ואף לומר לכם אם חייבים בידקת מכון מעמיקה.
האם השירות שלו מוכרח? לא!
זה בתנאי שיש לכם כח לעבוד ולחפש רכבים יד2 ממוכרים שנראים ונשמעים ישרים והגונים (ויש הרבה כאלה), ולבזבז 400 ש"ח על בדיקה לפני קניה במכון מוסמך.
אצלו - תהיו פטורים מהעבודה הזאת, אך תהיו כפופים ומוגבלים ללוח הזמנים שלו, שלא בהכרח יהיה מהיר ואינטנסיבי כמו שהייתם עושים זאת לבד.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה את הבנא, אמין מאד ויר"ש.
יר"ש? הוא לא דתי בכלל. (למרות שהוא מכבד את הקליינטים שלו ושם כיפה על הראש)
אנחנו קנינו והיינו מאד מרוצים מעל ומעבר, נתן לנו שרות ששוה כל שקל, הוא סייע לנו הן באפיון הרכב שהתאים לנו, בחיפוש ובבדיקה.
לאחרונה שמעתי שאנשים היו פחות מרוצים, אז כדאי לברר אצל מי שקנה לאחרונה.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא לא מקבל עמלה, מידיעה
הוא באמת מומחה במה שהוא עושה, אבל א"א ללכת אליו אם לחוצים בזמן.
האם השירות שלו מוכרח? לא!
זה בתנאי שיש לכם כח לעבוד ולחפש רכבים יד2 ממוכרים שנראים ונשמעים ישרים והגונים (ויש הרבה כאלה), ולבזבז 400 ש"ח על בדיקה לפני קניה במכון מוסמך.
יש עוד כמה טיפים חשובים, כדאי לחפש ברשת
לדוגמא- לא לקנות מסוחר רכבים, ואיך לזהות אחד כזה (נתניה מקום מועד לסוחרים, הרבה מפתחות בצרור, לשאול על שם מי הרכב ולראות אם הוא מגמגם...)
לחפש אזורים עם צבע יותר עבה/מבריק- שיפור חיצוני שאולי מחפה על נזק מתאונה. יש מכשיר שמודד במדויק את עובי הצבע, כדי לגלות כמה שכבות יש (ליעקב כרמל יש אחד כזה)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בכל מקרה כשקונים רכב משומש צריך מישהו שמבין שיבדוק אותו בלי זה 90% נופלים בפח
בדיקה במכון לרכב מעל גיל 5 לא רלוונטי סתם בזבוז כסף

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@זית רענן האם השתמשתם בשירות של יעקב כרמל?
האם אפשר לקל את הטלפון שלו?

אנחנו קנינו דרכו ומאד מרוצים-מומלץ מאד!
יש לי את המספר הזה
0527102650

אם זה כבר לא המספר אברר מה היום

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
היי חברים, אני יעקב כרמל-נעים להכיר:)))

ללא התייחסות לפרטים נקודתיים, כאב לי לראות את הנושא של איחורים וכאלה.
אשתי חלתה בסרטן לפני כמה שנים ועברנו תקופה באמת לא פשוטה. זה לא קורה ברגע, בהתחלה מתמודדים ואני המשכתי לעבוד, כשהסיפור מתחיל להימשך, זה היה שלב שלא לקחתי כבר אף אחד חדש. והאיחורים שכן היו, מדובר על אנשים שודאי היתת כוונה למצוא להם רכב, אבל פתאום התהפך העולם. מעבר לזה, אם אני ישר? אדם לא מעיד על עצמו, אבל תבדקו לבד❤️, כנ"ל מקצועיות. אני לא מגיע מתיווך/מסחר/מגרשים/ליסינג וכדומה, אלא מרקע מכני ארוך מאוד כולל כלים כבדים, וההתנהלות שלי בהתאם. לפני הכול והכי חשוב לי-ותבדקו מול מי שניסה, זה הנושא המכני/תאונות/ירידת ערך. רוצה להיות גאה בכל רכב ורכב כולל שנים אחרי, ואת זה אפשר לעשות רק במקצועיות ויושר ובעז"ה.

התגובה שלי מאוד מאוחרת, אבל הרגשתי צורך לענות ממקום של 'מענטש'

לגמרי לא ממקום של עבודה/המלצות

בהצלחה לכולנו:)

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1662758080347.jpg
    FB_IMG_1662758080347.jpg
    KB 88.4 · צפיות: 144

תכנון וייעוץ הנדסי

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום יעקב ,
האם אתה עושה בדיקת רכב לפני רכישה ?
מאיפה אתה בארץ ?
יש לי רכב ספציפי שפורסם ביד 2 , באזור רמת גן ? האם אפשר להגיע אליך עם הרכב ביום ו' ?
תודה רבה

חרוץ ויסודי

משתמש רשום

מתנצל שלא הגבתי, רק עכשיו אני רואה את ההודעה.

בכל מקרה, אין לי אפשרות לבדיקת רכבים בתקופה הקרובה

נערך לאחרונה ב:

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
בהמשך "לתכנון וייעוץ הנדסי" קצת הסבר.
בדיקת רכב לפני קניה אני מבצע רק לרכב שאני מצאתי ללקוח.
לא חסר ידע ב"ה, וההיפך-אנשים שואלים בלי סוף על בדיקה לרכב שהם מצאו ואני מעדיף לוותר.
אסביר קצת: עולם שוק הרכב המשומש בעייתי מאוד מבחינת האמון במודעות, באנשים וכו', וזה מאוד בעדינות.
לפני שאבדוק רכב שאני מוצא, אני משקיע כל מאמץ כדי לבדוק מה העבר של הרכב הזה.
אני לוקח רכב עד 130,000 ק"מ לכל היותר ועד יד שניה מקסימום-פרטיות בלבד-!
שיחת טלפון לאדם מהשורה, סיפורי נפלאות של המוכר מכאן ועד שנה הבאה (ושנה טובה: לכולנו אגב).
עובדתית? מוכר מצהיר שהוא יד שניה ויד ראשונה,אדם זקן.
מציאותית? יד שניה אבל בעלים קודמים מהשכרה, אולי הוא התכוון שהרכב זקן
מוכר: אין תיקון צבע על הרכב.
עובדתית: הרכב עבר אובדן להלכה למשל, נזק עצום לרכב, אבל המוכר באמת שכח
"תשמע, אתה מפתיע אותי" אולי אצל הבעלים הקודמים, ולא נראה לי בכלל...
מוציאים דו"ח מחברת ביטוח, התיקון היה לפני 7 חודשים, הרכב אצל המוכר כבר 5 שנים...אבל הוא שכח! מי אני שאדון אותו, קורה, שוכחים
הדובדבן שבקצפת: הורדת קילומטרים מהשעון.
קורה לא מעט, ולעיתים לא משאיר עקבות כי ההורדה נעשית דרך המחשב של הרכב. ובאמת אפשר להמשיך עד שנה הבאה (שתבוא עלינו בטוב כמו שכתבתי...).
ולכן! רק רכב שנבדקה ההסטוריה שלו, והפכו כל אבן, שווה לבדוק.
אם לא, מחר מגיע קונה מהשורה, אפשר לעשות בדיקה מקיפה, ארוכה ומקצועית, ועדיין אם רכב היה ליסינג בעברו למשל, הרבה פעמים הרכב מגיע לבדיקה אחרי שנכנס למוסך מהליסינג ליישר קו, אבל העבר ירדוף את הרכב בהמשך השנים...

וכמובן המון הצלחה לכולם!

קחו את הטיפים, הם באמת יעזרו לכם לפני רכישה מוצלחת בעז"ה

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
למה לא רלוונטי בדיקה במכן לרכב מעל גיל 5?
היי, לא ראיתי מי רשם אבל אענה לך וסליחה שאני מתערב.
הסיבות לבדיקת קנייה:
1. מצב השלד והתאונות של הרכב בעבר.
בין אם מצד ירידת ערך ובין מבחינה בטיחותית.

האם זה מיותר ברכב ישן יותר?
ברכב זול מאוד אנשים אומרים "לא נורא ירידת ערך, גם ככה קניתי את הרכב בכלום כסף".
יתכן שזה צודק.

אבל מה עם בטיחות?
בטיחות באמת, לא לחפש סתם, האם מישהו מוכן לסכן את עצמו ואת המשפחה שלו?

אגב, התשובה שכמעט כל המוכרים עונים אחרי שמזהים תאונה "אתה מפתיע אותי" אני נוסע ככה שנים...

כמובן שאין קשר בין הדברים.

לסיכום בסעיף 1 האם שווה בדיקה ברכב ישן?!

לדעתי חובה.

2.בדיקה מכנית:

נקודת המוצא של מי שקונה רכב זול מאוד, "ברור שיהיה המון תקלות במחיר כזה, מה יתן לי בדיקה"?

ועדיין...אם קונה היה יודע שיש בעיה אקוטית ברכב, כמו מנוע שממש הולך ללכת (לפעמים לא מזהים בנהיגה רגילה, כמו מנוע שמתחמם במצבים מסוימים), הוא היה קונה את הרכב?

המחיר הזול שהוא השיג, עדיין זול אם המנוע בדרך לעולמו?

בנוסף, אין כמעט מקרה שמכון בדיקה בודק יסודי את הרכב והמוכר לא מוריד יותר כסף.

אז השאלה האם שווה 550 ש"ח שלוקחים מכוני בדיקה?

לטעמי, אין שאלה בכלל.

נ.ב. כמובן שבבדיקה בודקים גם המון מערכות אחרות, אבל נקודת המוצא היא שהרכב ממש זול ואז רק 2 הנקודות שהעליתי ריאליות.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה