דרוש מידע יונה מתה בחלון, עזרה מי יכול לפנות לנו אותה?

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא עדיין לא עפה,
מתנצלת, לא הייתי כאן מלא זמן,

ניסיתי דרך מישהו מההצעות, רשום באתר 200-300 אבל בתכלס רצו ממני הרבה יותר
שלושה חודשים עברו ועוד לא פיניתם??

סופר חיובי

משתמש מקצוען
תודה רבה,
רמת אברהם
סליחה על האיחור (מה אני יעשה רק עכשיו ראיתי)
יש מקל ארוך שבסופו יש כזה תופסן ובתחילת המקל יש לחצן, (כן כמו שיש לאלה מגן חיות תנכי)
כזה https://it.aliexpress.com/item/1005...eeb009a4c6b9a053da5c13f5c93&afSmartRedirect=y
וזהו נגמר הסיפור,

הא שכחתי אולי יותר פשוט להביא חתולה שתיקח את זה לא??.:):)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

איזה שם?

משתמש מקצוען
אני פעם פיניתי בערב סוכות כמובן כ10 גוזלים 20 ביצים ויונה מתה + יונה במצב קריטי /אנוש ועוד אחת או שתיים במצב דכאוני ואובדני כולם לפח בדרך ריחמו עליהם השכנים החילונים ולקחו חלק אין מידע המשכי
אז כל מי שמתפנק ............ יש גרועים מזה בנוסף בדירה זו כבר התנסיתי גם בהרג דבורים מסיבי יום יומי עכברים בקומה שלישית ועוד גיוונים לבעלי הבית על שתיים שלום בה

משיח now

משתמש צעיר
חברים, בתור בחור חווה, אני רוצה לומר לכם שיש פגרים מסריחים יותר מפגר יבש של יונה, ואני לא יאריך בתיאורים... קיצור, אם אתם באיזור ק"ס אני יכול לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה