דרוש מידע ט'שולנטיידות ממולצות באיזור בני ברק...היכן טעים ונעים לחיך ולכיס..?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
התקשרתי

לברר עכשיו לגבי הכשרות
הם אמרו לי שהם שומרים את הקופסאות של הבשר הריקות
ומי שמעוניין מראים לו
וכן יש להם מו"צ בקרית הרצוג שאמרו שנתן להם אישור שאפשר לסמוך עליהם
ובואו לא נגזים -לא מאמינה שמישהו מתחיל לחפש קופסאות ריקות של בשר ע"מ להראות לאחרים.....
אני אם מה שאמרו לי על המו"צ- בעלי היה סומך בטוח בעיניים עצומות!!
לא נוח לי שאנחנו מדברים על מישהו ספציפי, אבל באופן כללי

א. קופסאות של בשר ריקות - כאמור זה חלק שולי.

ב. מו"צ נתן להם "הסכמה" זה יפה מאוד, זה לא שווה יותר מאשר עדות השכנים על אופי המשפחה, בשביל כשרות צריך נהלים! ופיקוח!, בלי זה - זה לא שווה הרבה, לפי הבנתי מדבריך אותו מו"ץ לא מפקח שם באופן מעשי.

ג. יש אנשים שמספיק להם שיש תמונה של רב על הקיר בשביל לסמוך בעיניים עצומות, לא כל מי שסוגר עיניים זה מתוך ידע.

11221212

משתמש צעיר
בעלי בדיוק גם בררן לגבי כשרויות.
אצלם כל המוצרים וכו'.
הבנתי שכנראה לקראת בין הזמנים יפתחו ממש מקום ואז זה יהיה רשמי לנדא
בכל אופן בעלי בירר שם עם חברה בבנין טענו שהם מאודד מקפידים על כשרויות ולעצמם לבית קונים גם רק בדץ ולנדא אז בעלי סמך על זה וקנינו.
ליגהההה היה
מחירים גם ממש זולים חצי קילו 30 וקילו ב60
עם בשר כמובן

ובנוגע לקורקינט המס' שלהם ⁦למי שמתענין 050-588-1258⁩
תקשיבייי נתת רעיון מבריק כבר הזמנתי אצלם טשולנט להשבוע גם יצא לי זול כי יש להם איזה מבצע עם לחמניה ופחית והזמנתי גם קורקינט לרידינג הפתעה לבעלי מענין מה תיהיה התגובה.
תודה על הרעיון

edemar

משתמש מקצוען
איפה יש צ'ונט לנדא עם תעודת כשרות
בבני ברק
תודה רבה!

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יונה הנביא 14
המעדניה של בני ברק ממש פצצה

איש אופקים

משתמש מקצוען
איפה יש צ'ונט לנדא עם תעודת כשרות
בבני ברק
תודה רבה!
ראיתי פרסמו משהו על איזה חנות ברח' ר"ע 137
עם כשרות הרב לנדא
ויש להם איזה מבצע גם שזה כולל לחמניה ופחית

אגב אני מאד נהנתי וממליץ על חנות "טעם השבת"
ברח' אהרונביץ פינת השלושה
גם לא יקר (30 ₪ חצי קילו)
וגם מאד נהנתי מהטעם

תילתן

משתמש סופר מקצוען
טשונטיה חדשה שקיבלתי עכשיו
נראה לי שהיא גם בכשרות של ''סמוך עלי''
SAVE_20220707_181243.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה