דרוש מידע טיפ זהב | איך למצוא תור במשרד הפנים / רשות האוכלוסין

haiosi

משתמש פעיל
באתר myvisit.com בהגדרות לבחור בשפה האנגלית, כך האתר מסדר לכם אוטומטית את התורים בכל הארץ, כשכתוב ליד כל סניף מתי התור הקרוב שאפר לקבוע.
משום מה בעברית, אין את האפשרות הזו.

לירושלמים - אפשר להזמין תור בסניף מעלה אדומים, מרחק חצי שעה באוטובוס מתחנה מרכזית, ואין שם כמעט תור יחסית לסניפים בירושלים.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
באתר myvisit.com בהגדרות לבחור בשפה האנגלית, כך האתר מסדר לכם אוטומטית את התורים בכל הארץ, כשכתוב ליד כל סניף מתי התור הקרוב שאפר לקבוע.
משום מה בעברית, אין את האפשרות הזו.

לירושלמים - אפשר להזמין תור בסניף מעלה אדומים, מרחק חצי שעה באוטובוס מתחנה מרכזית, ואין שם כמעט תור יחסית לסניפים בירושלים.
ניסיתי וזה לא היה ככה

יואל זוהר

משתמש מקצוען
כן כן
יש תורים מסביב מרכז ירושלים
אבל אני שגר לא רחוק משלומציון
אין תורים בכלל
חייבים לעשות איזה עצומה

תורת עולם

משתמש פעיל
אני יושב ע"ז כבר חודשים וניסיתי כמעט בכל הסניפים בארץ
וזה ממש לא נכון
רגיל אין תורים בכל הארץ רק לעוד כמה חודשים
מה שכן הצלחתי כמה פעמים זה בבוקר בין השעה 8.00 - 8.40 תורים שהתפנו לאותו היום

יואל זוהר

משתמש מקצוען
אני יושב ע"ז כבר חודשים וניסיתי כמעט בכל הסניפים בארץ
וזה ממש לא נכון
רגיל אין תורים בכל הארץ רק לעוד כמה חודשים
מה שכן הצלחתי כמה פעמים זה בבוקר בין השעה 8.00 - 8.40 תורים שהתפנו לאותו היום
אם ראיתשאין
וגם אתה
וגם אתה
למה לא יוצאים בעצומה

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
1. במעלה אדומים משרתים רק את תושבי האזור
2. מה שעבד אצלינו: כל יום באזור 7:30-8:30 בבוקר לרפרש כל הזמן ולהיכנס שוב ושוב לכל סניף שלא יהיה, אז מתעדכנים תורים. תור אחד קבעתי ליום שאחריו, ותור אחר נקבע לי לאותו בוקר בירושלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה