דרוש מידע טיסות מתבטלות

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אנחנו טסים עם אל על לניו יורק,
וממש מפחדים שתתבטל לנו הטיסה.
אנחנו חייבים להיות שם דווקא בזמן מסוים.

מה עושים אם הטיסה מתבטלת?

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

judy

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תבואו מוקדם!!!!
הטיסה שלי התבטלה ושמו אותי על טיסה אחרת שיצאה חצי שעה לפני הטיסה המקורית,
כשאני הגעתי היו בטיסה החילופית רק 12 מקומות פנויים שנתפסו מהר מאד,מי שהגיע מספיק מוקדם,תפס
הם שמו את כולם בטיסה שיצאה למחרת בבקר,אז אם חשוב לכם להגיע בזמן,תגיעו מוקדם(אפילו 5 שעות לפני)ככה יהיו לכם יותר אופציות

HP מעצבת

משתמש מקצוען
למה שתתבטל הטיסה?
יש סיבה סתם פתאום?
הכנסת אותי לפחד כי גם אני צריכה להיות בניו יורק בתאריך מסוים, מה פתאום שיבטלו את הטיסה?
יש המון שביתות של טייסים,
כי לא משלמים להם משכורת גבוהה מספיק לטענתם.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
תבואו מוקדם!!!!
הטיסה שלי התבטלה ושמו אותי על טיסה אחרת שיצאה חצי שעה לפני הטיסה המקורית,
כשאני הגעתי היו בטיסה החילופית רק 12 מקומות פנויים שנתפסו מהר מאד,מי שהגיע מספיק מוקדם,תפס
הם שמו את כולם בטיסה שיצאה למחרת בבקר,אז אם חשוב לכם להגיע בזמן,תגיעו מוקדם(אפילו 5 שעות לפני)ככה יהיו לכם יותר אופציות
וואו!
איזה רעיון גאוני!
תודה רבה!!!!!

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
למה שתתבטל הטיסה?
יש סיבה סתם פתאום?
הכנסת אותי לפחד כי גם אני צריכה להיות בניו יורק בתאריך מסוים, מה פתאום שיבטלו את הטיסה?
נראה לי זה קורה רק באל על,
לא נראה לי שבאמריקן אירליינס יש ביטולים...

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
נראה לי זה קורה רק באל על,
לא נראה לי שבאמריקן אירליינס יש ביטולים...
1654754153463.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה