סקירה טינקו s5 יש לכם?

מה_שמי

משתמש רשום
למה אני מריחה טיפה ריח לא טוב בתחילת הנקיון מהמכשיר?
(לא משו שמשפיע על הריח של הניקיון בבית )

HennyS

משתמש מקצוען
סתם, כי מעניין לדעת אם ההתלהבות היא רגעית
נראה לי מספיק זמן בשביל להירגע מהתלהבות של מוצר חדש, בעיניי זה באמת מוצר משנה חיים.
אני לא מבינה איך הסתדרתי בלעדיו.
כמובן שיותר רלוונטי בבתים עם קטנטנים שמלכלכים הרבה, בבתים של מבוגרים יותר זה באמת פחות נצרך.

ש.כ

משתמש פעיל
למה אני מריחה טיפה ריח לא טוב בתחילת הנקיון מהמכשיר?
(לא משו שמשפיע על הריח של הניקיון בבית )
בדיוק בגלל זה מעניין אותי לדעת כמה זמן יש את זה לאנשים כי הריח בטח רק יחמיר עם הזמן אז מה הרווחנו?

qa123

משתמש מקצוען
לי יש טינקו S5
פשוט איכות חיים !!!!
הבית מבריק במינימום מאמץ .
לגבי התחזוקה - אחרי כל פעילות מפעילה ניקוי עצמי . פעם ביומיים מפרקת את המברשת ומנקה את האזור + את המברשת בחומר ניקוי טוב ושוטפת היטב ומיבשת .
גם מנקה את הפילטר פעם בכמה ימים . וכמובן כל יום את מיכל המים המלוכלכים .
זה לא דורש שום מאמץ . להיפך - סופר קל לתחזוק .
מכשיר פצצה !!!
אני פשוט עפה עליו ..

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
כיבסתי את הרולר
יצא מצויין

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה