עזרה טאבלט של הדרן- הכול חסום??? אז מה התועלת???

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שכרתי לתומי טאבלט...... הייתי צריכה אותו לשימושים דחופים(אימות של אתרים נחוצים מאווד) !! אך למרבה האכזבה הוא לא שימש לי לכלום !!!!!
1. אין אפשרות להוציא שיחות?! (שיחת אימות..)
2. אין אפשרות להוריד אפליקציה מגוגל פליי??! (מה בסה"כ ביקשתי, אפליקציית אבטחה של מייקרוסופט..)
3. אין אפשרות להיכנס לגוגל כרום?! (לחיצה על לינק לצורך אימות..לינק מסוים שאי אפשר במחשב....)
במקרה שלי עם הטאבלט של הדרן היה הנזק רב על התועלת.. שעות שרפתי עד שקלטתי שהוא לא שווה את החותמת..
ייתכן שרק במכשיר שאני שכרתי זה ככה דפוק??
אשמח לכל מידע על השכרה של טאבלטים (לא של הדרן!!!!!) שיכולים להשכיר לי עוד היום.
תודה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מכירה בכלל את שוק השכירות של מכשירים חכמים, ומה כלול בדרך כלל בשכירות. ,(היה סים במכשיר?)
אבל הבעיה כאן היא לא הדרן, אלא הנתונים הספציפיים במכשיר ששכרת.
לי יש מכשיר הדרן שמוציא שיחות, יש בו כרום בסינון נטפרי, אין גוגלפליי כי לא הגיוני לאפשר הורדה של כל אפליקציה שהיא, אלא יש חנות אפלירציות ייעודית של הדרן, ואם רוצים אפליקציה שלא נמצאת שם תמיד אפשר לבקש.
(ג.נ. אין לי שום קשר להדרן חוץ מזה שאני לקוחה שבדרך כלל מרוצה. כתבתי את הנ"ל כדי שתבדקי במכשיר הבא שתשכרי אם קיימות בו האופציות הנ"ל בלי קשר לחסימה)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שכרתי לתומי טאבלט...... הייתי צריכה אותו לשימושים דחופים(אימות של אתרים נחוצים מאווד) !! אך למרבה האכזבה הוא לא שימש לי לכלום !!!!!
1. אין אפשרות להוציא שיחות?! (שיחת אימות..)
2. אין אפשרות להוריד אפליקציה מגוגל פליי??! (מה בסה"כ ביקשתי, אפליקציית אבטחה של מייקרוסופט..)
3. אין אפשרות להיכנס לגוגל כרום?! (לחיצה על לינק לצורך אימות..לינק מסוים שאי אפשר במחשב....)
במקרה שלי עם הטאבלט של הדרן היה הנזק רב על התועלת.. שעות שרפתי עד שקלטתי שהוא לא שווה את החותמת..
ייתכן שרק במכשיר שאני שכרתי זה ככה דפוק??
אשמח לכל מידע על השכרה של טאבלטים (לא של הדרן!!!!!) שיכולים להשכיר לי עוד היום.
תודה
זאת האשמה חמורה מאוד. שבוודאי מקורה מ"אי הבנה".
אולי לקחתם וייז בלבד?
אולי אולי לא היה לכם סים?

ובוודאי שבהדרן החותמת - שהיא עבור רוחניות - כן שווה.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם אני משתמש בטאבלט של הדרן עכשיו... והכל עובד טוב כולל שיחות וכו’ .
אין גוגל פליי אבל יש את מרכז האפליקציות של הדרן שמביאים כל אפליקציה שבדקו אותה והיא ללא בעיות.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
טבלטים של הדרן עובדים מצוין כולל הוצאת שיחות
השאלה מופנית למי ששכרתם

אל תשכחו שיש כאן אלפי אנשים בציבור שלנו שמשתמשים בהדרן בצורה יומיומית ...
(אם המצב היה כמו שאתה מתאר, לא היו כ"כ פשקווילים נגד הדרן ;) )

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זאת האשמה חמורה מאוד. שבוודאי מקורה מ"אי הבנה".
אולי לקחתם וייז בלבד?
אולי אולי לא היה לכם סים?

ובוודאי שבהדרן החותמת - שהיא עבור רוחניות - כן שווה.
אויש, נו. ברור שהיה סים.
מוזר שככה קרה.
כנראה האשמה של המשכיר...
תודה לכל המגיבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה