עזרה חשוב מאד!!! רישום ועדת קבלה

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כל מי שנרשם אתמול (ואולי בעוד ימים)
לא נקלטו המסמכים
הם אמרו לי לשלוח מחר (יום ד') עוד פעם
מס' טלפון 03-9533300

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נחלוק איתכם מידע סודי וראשוני..
1. הרישום לוועדות קבלה הוארך עד לתאריך 15/3/18 כולל
2. מסמכים חסרים ניתן להשלים ולשלוח עד לתאריך 29/3/18
3. במידה ויש לכם תאומים או מספר ילדים במעון יש צורך לשלוח את המסמכים עבור כל ילד בנפרד

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נחלוק איתכם מידע סודי וראשוני..
1. הרישום לוועדות קבלה הוארך עד לתאריך 15/3/18 כולל
2. מסמכים חסרים ניתן להשלים ולשלוח עד לתאריך 29/3/18
3. במידה ויש לכם תאומים או מספר ילדים במעון יש צורך לשלוח את המסמכים עבור כל ילד בנפרד
סליחה
לא כולם, חלק.

פרקטית

משתמש מקצוען
גם לי נציגה אמרה שאפשר לשלוח השלמת מסמכים עד 29.3
אבל להרשם כדאי להזדרז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה