מידע שימושי חשבון בנק לעמותה

גרינגי

משתמש רשום
בנק דיסקונט בקרית יובל יש שם בנקאי דתי בשם מתניה הוא עוזר מאוד לדברים שבקדושה בנאדם מדהים , הוא נשאר שעה אחרי העבודה בשביל לסדר לנו שהחשבון של העמותה יפתח , כי זה היה יום אחרון של שנה לועזית , וכך הרווחנו שהעמותה פעלה שנה ביום אחד

תכל'ס, יש למישהו איזה חוות דעת עדכנית להיום, באיזה בנק הכי מומלץ לפתוח חשבון לעמותה בבני ברק?

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הקפצה.
בבני ברק מה מומלץ לעמותה חדשה?

גמ"ח רק בס"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הקפצה.
בבני ברק מה מומלץ לעמותה חדשה?
ממליצה להתייעץ עם יועץ מס/ הנח"ש בב"ב שמתמחה בעמותות (בדגש על מתמחה בעמותות)
הוא ידע הרבה יותר טוב לבדוק את הצרכים שלכם ולהסביר את המעלות והחסרונות שבכל בנק.

אגב,
עצם זה שאתם פותחים חשבון בבנק שממקום בעיר חרדית מקל על התהליך
בערים חרדיות יש עמותות כפטריות אחרי הגשם

אנחנו נאלצנו לפתוח בעיר חילונית, ככה שבפועל טרטרו אותנו בבנק כמעט שנה וחצי(!!) עד שהחשבון נפתח וסיימנו את הבירוקרטיה שבעניין.

בהצלחה

מהנסיון שלי,
בנק מרכנתיל סניף כהנמן 107 בני ברק,
מי שמנהל את המחלקה של החשבונות העסקיים (שזה כולל עמותות), זה אחד בשם יוני מקובר,
ויש עוד פקיד בחשבונות עסקיים, בשם אבי כהן קדוש,
שניהם חרדים, מבינים טוב את כל הניואנסים שבעמותות,
קולטים עניין עם ראש על הכתפיים, מסבירים לך כל דבר, ובעיקר סבלניים, משהו לא רגיל,
תוך שבוע היה לי שם חשבון פתוח, ולא נעזרתי באף אחד, פשוט הלכתי והסתדרתי, (עם כל מי שדברתי אמר לי שבשום מקום אחר לא הייתי מסתדר לבד)
וכמוני יש עוד המון עמותות שמנהלים שם חשבון (ראיתי לפי המתנות והמודעות שיש לו שם...)
ממליץ בחום!!!
כרגע אני עמותה קטנה, כך שעניין העמלות וכדו' לא עניין אותי, מי שהוא גדול שיש לו הרבה תנועות ופעולות, זה יכול להיות משמועתי,

בברכת חנוכה שמח

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מקפיצה.
לאומי או מרכנתיל, האם מישהו יודע להמליץ מי כרגע עדיף?
זאת עמותה חדשה עם פעילות לא גדולה בשלב זה.
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...