דרוש מידע חלוקת קמחא דפסחא 2000 שקל לאברכים -מעדת הבוכרים-

לארג'

משתמש מקצוען
לא בטוח שאם זה תורם זה מתיר לו להתנהל בצורה כזאת, והבנתי שזה כנראה על רקע כזה, יש לעדה הזאת הרבה כסף בלי עין הרע קהילה גדולה גם בפנמה ובדרום אמריקה של עשירים גדולים
הכעיס אותי הניסוח-הכותרת, לא לעניין
סבבה
זה לנוחות שלא כולם ישלחו
זה כבר 20 שנה

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
לא בטוח שאם זה תורם זה מתיר לו להתנהל בצורה כזאת, והבנתי שזה כנראה על רקע כזה, יש לעדה הזאת הרבה כסף בלי עין הרע קהילה גדולה גם בפנמה ובדרום אמריקה של עשירים גדולים
הכעיס אותי הניסוח-הכותרת, לא לעניין
אפליה מתקנת.
כל מילה נוספת מיותרת.

איזה גזענות מהמקפצה אני בהלם!!
מילא תכסו את זה באיזו צורה דיפלומטית כמו אנש, תלמידי מוסדות , וכו אבל הניסוח דוחה לחלוטין {וכן אני יודע שזה קמחא דפסחא אבל זה כלל לא מתיר את זה}
תדמיינו שהיה כתוב חלוקה לאשכנזיים בלבד...
ככה מנציחים גזענות
למדנו מהטובים ביותר..........

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
התכוונתי שכיף מאאד לחיות בין אנשים שבטוחים שאנחנו מארגנים לעצמינו אפליות מתקנות...
לא זו היתה כוונתי...
אין לי כח להסביר,
אבל בכללי הכותרת הזאת היא אפלייה- היא מיועדת *רק* למגזר מסוים.
ואני רציתי לומר שיש אינספור חלוקות אחרות שמיועדות במוצהר לעדות \ קהילות אחרות,
אז אם צריכים לבוא בתלונה למישהו- זה לא על החלוקה הזאת. זה הכל.

לארג'

משתמש מקצוען
הייתי שמח אם זה היה לכל אברך
אבל מי שמכיר קצת יודע שגם זה בחסד לאברכים..כי הסטודנטים מקבלים פוול כסף

אביודה

משתמש מקצוען
@לארג' תוכל להסביר לנו איך בדיוק מקבלים את המענק בכנס? מחלקים שם תלושים? צריך תז?

אביודה

משתמש מקצוען
רשום לי "הבקשה אושרה וממתינה לתשלום". זה אומר שאני מקבל? מקבלים טלפון לפני שמזמינים לכנס?
(מתי חילקו את זה בכנס. לקראת הסוף?)

לארג'

משתמש מקצוען
רשום לי "הבקשה אושרה וממתינה לתשלום". זה אומר שאני מקבל? מקבלים טלפון לפני שמזמינים לכנס?
(מתי חילקו את זה בכנס. לקראת הסוף?)
אכן אושר ותקבל..
חילקו רק בסוף
אולי יתקשרו לא מאמין
אתה יודע כבר כמה תקבל?
הפעילו את הכרטיס רק יום יומיים אח"כ מטעמי בטיחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה