דרוש מידע חלאקה בחיידר כמה משלמים לרב'ה

מצב
הנושא נעול.

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בדיוק כמו שמורה נוסעת לטיול שנתי וזה קשה- ואף אחד לא משלם לה כי זה חלק מהעבודה,
כך טקס קבלת הילד לחיידר היא חלק מהעבודה- גם אם היא נעשית בשנה שלפני הלימודים.
- כמובן שזה מדובר רק ששולחים את הילד אח"כ לחיידר שמבצעים את החלקה.
(אין לי בעיה אם משלמים, סתם כי אני חושבת שמגיע לאנשי חינוך הרבה יותר כסף ממה שהם מקבלים- וכל תוספת או מתנה מקובלת -מוצדקת,
אבל אם לא משלמים- זה עדיין לא שהמלמד ביצע עבודה ללא תשלום, אלא חלק מהעבודה שלו היא טקס קבלת התלמיד לחיידר- גם אם זה קורה שנה קודם)
ואם אמא תחליט לפנק את המורה ולשלוח לה איזה שוקולד ופינוק חמוד לטיול זה יהיה מאוד יפה.
כאן מדובר בטקס אישי שהמלמד עושה עם הילד שלי,
שאם הוא לא היה עושה היה מתפקידו של האב להכניס את בנו לחיידר וללמדו את האותיות.
מאוד הגיוני סך הכל להוקיר ולהביא משהו.

שלום ל.

משתמש רשום
צילום מקצועי
בדיוק כמו שמורה נוסעת לטיול שנתי וזה קשה- ואף אחד לא משלם לה כי זה חלק מהעבודה,
מורה נוסעת לטיול פעם בשנה ואגב אוליי היא עובדת קשה יותר אבל גם היא נהנית מההחלפת אוירה
וחלקה יכול להיות 40 בשנה
ומה עם אזור ל''ג בעומר שבוע לפני ושבוע אחרי שאז יכול להיות כל יום ואפילו פעמיים ביום גם אז תגידו שהמלמד נהנה מהתעסוקה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ומה עם אזור ל''ג בעומר שבוע לפני ושבוע אחרי שאז יכול להיות כל יום ואפילו פעמיים ביום גם אז תגידו שהמלמד נהנה מהתעסוקה
אלה ששומרים את התספורת ללג בעומר גם שומרים את הטקס כניסה לחיידר לל"ג בעומר?

יואל וייס

משתמש רשום
אני בתור אחד שהיה מלמד לגיל הזה אף פעם לא היה כללים כמה צריך לשלם היו שנתנו והיו שלא
אבל אם אתם שואלים עם נהנתי מי המעמד אני חייב לומר לכם שכן זה כזה מעמד יהודי ומרגש הילד אומר את האותיות
ואחרי זה כל הילדים יצאו ביחד לריקוד והבא מרים את הילד על הכתפיים ורוקד בכזה שמחה פשוט מרגש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה