קופת גמל להשקעה חיסכון לנישואי ילדים בקופת גמל או בגמ"ח

zmmb

משתמש פעיל
באיזה שנים בדקתם?
ראיתי את זה באחד מקבצי הגוגל-שיטס הנפלאים שלך:
1672042174054.png

A052

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שאתם אומרים יותר שווה להשקיע בזה מאשר בדירה
ומי אמר שזה לא נכון?

לכן יש יועצי השקעות שאמורים לעזור לך.

העניין בנדל"ן בארץ שעקרונית הוא רק עולה ולא יורד, להבדיל משוק ההון שגם יורד לפעמים.

אני לא יועץ ולא מייעץ.

בנדלן עולה התפעול עולה משכנתא ריביות גדולות עולה מס רכישה.

אני מחפש יועץ השקעות טוב
לעומת נדל"ן בארץ שעולה משכנתא וריביות ויש מס רכישה,,
בנדל"ן בחו"ל ניתן לרכוש נכס בסכום של ההון העצמי בארץ
וללא צורך במשכנתא ואין מס רכישה גם בנכס ה20,
ואפשר להגיע ל8% תשואה נטו, רק מלהשכיר את הנכס.
מבלי לחשב את העלאת ערך הנכס עם השנים.

A052

משתמש סופר מקצוען
לעומת נדל"ן בארץ שעולה משכנתא וריביות ויש מס רכישה,,
בנדל"ן בחו"ל ניתן לרכוש נכס בסכום של ההון העצמי בארץ
וללא צורך במשכנתא ואין מס רכישה גם בנכס ה20,
ואפשר להגיע ל8% תשואה נטו, רק מלהשכיר את הנכס.
מבלי לחשב את העלאת ערך הנכס עם השנים.
אל תכניס פה את נושא הנדל"ן בחו"ל

שעליו כבר אמר איש חכם @עו"ד נתן רוזנבלט
שבנושא הנדל"ן בחו"ל יש 99% רמאים שמוציאים שם רע על השאר....

נכון מאוד!
יש הרבה רמאים והם בהחלט מוציאים שם רע על אחרים.
והסיבה לכך היא בגלל ששומעים בדרך כלל מאנשים רק על הנפילות והעקיצות
אבל על הצלחות (כמעט) אף אחד לא מספר לך....
לא בארץ ובוודאי שלא בחו"ל.

ONE1

משתמש מקצוען
לפי מה שאתם אומרים יותר שווה להשקיע בזה מאשר בדירה
מאיפה הבנת את זה?

איך תסביר שאנשים שהשקיעו בנדלן בבית שמש לפני 3 שנים עשו ב-3 שנים 900K
מכירה אישית מישהו כזה
גם אם תחשב את כל העלויות מסביב, (משכנתא, ריביות, מיסים וכו...) עדיין לא נראה לי שבשוק ההון אפשר להרוויח כזה סכום בכזה טווח זמן, אני טועה?!

zmmb

משתמש פעיל
מאיפה הבנת את זה?

איך תסביר שאנשים שהשקיעו בנדלן בבית שמש לפני 3 שנים עשו ב-3 שנים 900K
מכירה אישית מישהו כזה
גם אם תחשב את כל העלויות מסביב, (משכנתא, ריביות, מיסים וכו...) עדיין לא נראה לי שבשוק ההון אפשר להרוויח כזה סכום בכזה טווח זמן, אני טועה?!
זה לא כ"כ אינדיקציה.
גם אם מחירי הדיור ימשיכו לעלות (וזה לא יקרה לכאורה בשנים הקרובות ממש, לא משמעותי בכל אופן), זה לא יהיה בקצב הזה.
זה היה משהו די חריג בשילוב של ריבית אפסית וכו'.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כן.

כפי שכבר כתבו להצביע על דירה במקום ספציפי ועל תקופה ספציפית שהרוויחו בה הרבה כסף זה לא אומר כלום!!
גם בשוק ההון אני יכולה להראות לך מניות שאם היית קונה אותם בתקופה מסוימת היית מרוויחה הרבה הרבה יותר כסף, ואני לא מדברת אם היית משקיעה בביטקוין וכדו' בתקופות מסוימות.

צריך להשוות את כלל שוק הדירות בארץ אל מול כלל שוק המניות.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה