עזרה חיבור שני מסכים למחשב נייד

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי מחשב נייד עם כניסה אחת של HDMI, אני רוצה לחבר לזה שני מסכים ושאני יוכל להרחיב את התצוגה לשלושת המסכים (המסך של המחשב ושני מסכים נוספים), לפי מה שהבנתי עם מפצל מ-HDMI לשתי כניסות של HDMI אי אפשר לפצל את התצוגה בין שני המסכים כי זה מחובר מאותו חיבור וצריך שכל מסך יהיה מחובר בנפרד מכניסה אחרת,
קניתי מפצל כזה:
'.png

אבל כשאני מחבר את המסך זה לא נדלק, אבל ה-USB עובד, ניסיתי לחבר לחשמל ולא עוזר, אשמח לעזרה מכל מי שמבין ומכיר את הנושא

**Moko**

משתמש מקצוען
לשכפל למסך אחד כן הצלחת? (לפני שהוספת את המסך השלישי)

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

ג'ינגית

משתמש רשום
ניסת אולי תחנת עגינה
יש אפשרות לקנות (נראה לי שאפשר בנפרד) תחנת עגינה למחשב שמתחבר עם חיבור TYPE C למחשב נייד
ולתחנת עגינה יש כמה יציאות HTMI.

בהצלחה

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שם מכשיר DESKTOP-L2IRNQ4
מעבד Intel(R) Core(TM) i7-1065G7 CPU @ 1.30GHz 1.50 GHz
RAM מותקן ‏‏‎16.0 GB ‏(‏‏‎15.8 GB ניתנים לשימוש)
מזהה מכשיר E097959A-A74A-4AC7-B296-175036F3407E
מזהה מוצר 00331-20351-58431-AA479
סוג מערכת מערכת הפעלה של 64 סיביות, מעבד מבוסס x64
עט ומגע תמיכה בעט

בני2

משתמש מקצוען
שם מכשיר DESKTOP-L2IRNQ4
מעבד Intel(R) Core(TM) i7-1065G7 CPU @ 1.30GHz 1.50 GHz
RAM מותקן ‏‏‎16.0 GB ‏(‏‏‎15.8 GB ניתנים לשימוש)
מזהה מכשיר E097959A-A74A-4AC7-B296-175036F3407E
מזהה מוצר 00331-20351-58431-AA479
סוג מערכת מערכת הפעלה של 64 סיביות, מעבד מבוסס x64
עט ומגע תמיכה בעט
תחפש במידע מערכת את הדגם או בחשבונית הקנייה אם יש לך

בני2

משתמש מקצוען

ירקג

משתמש חדש
לי עובד עם תחנת עגינה מחשב + 2 מסכים, מוצר קצת יותר יקר אבל יש גם זולים
סתם ככה מוצר מאד נח אם אתה משתמש בעוד חיבורים כי לא צריך לנתק הכל כל פעם שמזיז את המחשב
מחבר הכל לתחנה כוננים דיסקים מטען וכו, וחיבור אחד מהתחנה למחשב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה