דרוש מידע חובת תשלום שכר לעובדים פלסטינאים בהעברה בנקאית

מירי84

משתמש פעיל
האם יש למישהו מידע בקשר לזה מעבר לעלון שפורסם?
בחוזר כתוב כך:
3 .לצורך כך, נדרש כל עובד פלסטיני למסור את הסכמתו לכך שרשות האוכלוסין וההגירה תמסור לבנק בישראל שבאמצעותו מעסיקו ישלם את שכרו, מידע אודות חודשי העבודה שלו בישראל שעבורם נדרש המעסיק לשלם את שכרו באמצעות העברה בנקאית. יודגש כי הסכמה זו של העובד מהווה תנאי לתוקפו של רישיון העבודה בישראל המונפק לו על ידי המינהל האזרחי.
4 .את הסכמות העובדים הפלסטינים, מרכזים במינהל האזרחי ועל העובדים למסור את הסכמתם באמצעות אפליקציית אלמונסק של מתאם פעולות הממשלה בשטחים. עובד המבקש לחזור בו מהסכמתו האמורה, נדרש לפנות באופן ישיר למת"ק הגיזרתי על מנת לבטל את הסכמתו, והדבר יביא לביטול רישיון העבודה שלו בישראל.

השאלה שלי היא איך הפועלים עושים את זה בפועל? למי הם צריכים לפנות?

עריכה- אני מדברת על עובדי יו"ש, לא שרות התעסוקה.
אודה לכל מידע!!

נערך לאחרונה ב:

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
כן
תפני לבנק של העסק
אני פניתי לבנק הבינלאומי,
ההיתי צריכה לשלוח לכל עובד צילום תז + אישור העסקה + אישור ניהול חשבון של הבנק
למלאות אקסל יעודי והם העבירו.
עבר יופי - ראו באותו יום.
רק עמלה גבוהה מאד.
100 ש"ח על 5 עובדים.
עדיין לא הצלחתי לברר עם זו הפעולה ולא משנה כמה עובדים או שזה פר עובד (בבנק ירד בסכום אחד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה