עזרה חבילה מירושלים לצפת

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם מישהו מזדמן מירושלים (איזור הדוידקה) לצפת (או מירון וכו' אני עם רכב) ויכול להביא לי חבילה קטנה (כמה בגדים משיין שבטעות נשלחו לירושלים לכתובת הקודמת שלי ).

או אולי מידע על חברה שעושה זאת במחיר סביר (20-30 שקל)

אני צריך אותה לשבועות אז זה קצת דחוף.

תודה.

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חפש מלמדים שנוסעים לב"ב ומב"ב לצפת יש אוטובוסים ואני יכול לחכות בתחנה ולמצוא משהוא
ממממ....
לא אחזתי שאני נוסע השבוע לבני ברק לצורך ענין כלשהו

אז אם מישהו מגיע מירושלים איזור הדוידקה לבני ברק (לא משנה איפה, יש לי מי לשלוח לתחנה עזרא/כהנמן זה ממש בכניסה) ויכול לעדכן.

תודה רבה.

אני פותח שרשור חדש מפני שאינני יכול לערוך את הנושא

ימין

משתמש פעיל
ממממ....
לא אחזתי שאני נוסע השבוע לבני ברק לצורך ענין כלשהו

אז אם מישהו מגיע מירושלים איזור הדוידקה לבני ברק (לא משנה איפה, יש לי מי לשלוח לתחנה עזרא/כהנמן זה ממש בכניסה) ויכול לעדכן.

תודה רבה.

אני פותח שרשור חדש מפני שאינני יכול לערוך את הנושא
אוקי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה